Поліцейські знайшли та повернули додому неповнолітнього мешканця Сергіївської громади

Поділитися новиною

Юнака виявили пізно ввечері 3 листопада у селищі Липова Долина Сумщини, за кілька десятків кілометрів від Полтавської області.

Як з’ясувалося, матір 16-річного мешканця Сергіївської громади навіть і не здогадувалася, що її син потрапив до сусіднього регіону.

Як повідомив Олександр Михайловський, т.в.о. заступника начальника відділення №1 (м Гадяч) Миргородського райвідділу поліції, про перебування юнака в іншій області правоохоронцям повідомили колеги. Поліцейські Сумщини звернули увагу на неповнолітнього під час патрулювання вечірніх вулиць селища. У процесі розмови дізналися, що він випадково дістався Липової Долини, що межує з Сергіївською громадою, і заблукав.

Про перебування неповнолітнього на території іншої області без супроводу дорослих правоохоронці поінформували поліцейських Миргородщини. Олександр Михайловський зазначив: «Отримавши звістку від колег, працівники поліції нашого відділення негайно прибули до Липової Долини. У супроводі інспекторки ювенальної превенції Олени Березовської юнака привезли додому».

Нагадаємо, за статистикою Національної поліції України, 95 % відсотків зниклих дітей правоохоронці знаходять до кінця доби. За умови, що батьки (або інші особи, які доглядають за дитиною) звернулися до поліції швидко та повідомили необхідну інформацію!

LIVE OFFLINE
track image
Loading...