Цього року Сорочинського ярмарку не буде

Поділитися новиною

Через війну організатори вперше за багато років вирішити не проводити ярмарок. Чи відбудеться він наступного року точно не відомо.

Про це у facebook повідомила керівник проєкту Світлана Свищева.

«Інформуємо Вас про те, що у зв’язку з російською агресією та на виконання Закону України «Про правовий режим воєнного стану» наймасштабніший виставково-ярмарковий захід Національний Сорочинський ярмарок, який збирав на своїй території тисячі учасників, гостей, відвідувачів та який об’єднує всю Україну, на жаль, у 2022 році проводитись не буде.
Але організатор ТОВ «Сорочинський ярмарок» піклується і дбає про територію, яка обов’язково у наступному році буде святково прикрашена і радо зустрічатиме наших дорогих учасників та гостей.
Мова, культура, традиції нашого народу мають вікову історію! їх не знищити!
Ми обов’язково переможемо, ми звільнемо нашу рідну землю від окупантів!
Це — наша країна! Це — наша культура, це наша традиція, це — наш незламний дух! Ми непереможні!
Схиляємо голови перед загиблими воїнами, перед Героями, які захищають нашу країну і наше життя», – йдеться у повідомленні.

Довідково.

Національний Сорочинський ярмарок — один з найвідоміших ярмарків в Україні, що відбувається в селі Великі Сорочинці Миргородського району на Полтавщині. Ярмарки продовжували існувати аж до 20-х років ХХ ст., коли були закриті зовсім. Вся торгівля в селах перейшла до кооперації та під контроль держави.

З 1966 року ярмарки починають відроджуватись, і започатковує, відроджує ту давню традицію Сорочинський ярмарок. На нього з’їжджалось багато представників різних організацій та підприємств — торгових та виробників не лише з Полтавщини, але й з багатьох інших областей України, з-за кордону. 

LIVE OFFLINE
track image
Loading...