Поліція Полтавщини опрацювала понад 153 тисячі дзвінків від громадян за час війни

Поділитися новиною

Від початку широкомасштабного вторгнення росії в Україну, працівники служби “102” поліції Полтавщини отримали понад 153 тисячі телефонних дзвінків від громадян. У середньому оператори приймають близько 1000 викликів за добу.

Про це повідомляє Національна поліція Полтавської області.

«В умовах війни поліція Полтавської області продовжує в посиленому режимі забезпечувати правопорядок та здійснює комплекс необхідних заходів для збереження стабільної оперативної обстановки в регіоні. Вдячні громадянам за своєчасне інформування про виявлення підозрілих осіб, транспортні засоби, вибухонебезпечні предмети, ворожі мітки, дрони, пошук безвісти зниклих людей та вчинення інших правопорушень. Ваша інформація сприяє своєчасному та ефективному реагуванню правоохоронців на дестабілізаційні фактори в нашому регіоні. Тож продовжуємо співпрацю. Тримаємо стрій. Разом до перемоги!»,

– зазначив Євген Рогачов, начальник поліції Полтавщини.

Нагадаємо, що для громадян цілодобово працює поліцейська спецлінія 102, а також працюють альтернативні канали для звернень до поліції у застосунку чат-бот Телеграм: @Police102Poltava та месенджер Фейсбук Поліція Полтавської області.

LIVE OFFLINE
track image
Loading...