У Машівці затримали начальника військкомату який брав хабар за уникнення мобілізації

Поділитися новиною

Про це повідомляє “Полтавщина”

Працівники ДБР та СБУ викрили начальника одного з районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Він за хабарі обіцяв уникнути призову по мобілізації. Про це повідомив прес-секретар Теруправління ДБР, розташованого у Полтаві Олександр Білка.

До протиправної схеми військовослужбовець, який має звання підполковника ЗСУ, залучив місцевого правоохоронця, який став посередником. Вартість «послуги» складала 50 тис. грн.

За інформацією прес-служби Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону, посередником був капітан поліції. Спільники вимагали від громадянина кошти за виключення його зі списків військовозобов’язаних, які підлягають призову за мобілізацією та не вручення повістки про виклик.

За даними власних джерел «Полтавщини» мова йде про начальника восьмого відділу Полтавського районного ТЦК та СП, що базується у Машівці. Станом на 1 березня цього року, цю посаду обіймав Олександр Пиляй.

Працівники Бюро спільно зі співробітниками СБУ затримали посередника під час передачі частини хабаря від одного з призовників 30 липня. Імовірно, ця частина склала 18 тис. грн. 31 липня спільникам повідомили про підозру за фактом одержання неправомірної вигоди службовою особою, за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 368 ККУ). Їм загрожує до 6 років ув’язнення. Процесуальне керівництво у справі здійснює Полтавська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері.

LIVE OFFLINE
track image
Loading...