Акція для передплатників

Поділитися новиною

Полтавська дирекція « АТ Укрпошта» оголошує акцію:

Зроби передплату видань на друге півріччя 2022 року з 01.06.2022 по 25.06.2022 року – отримай можливість виграти продукцію «Русский военный корабль… Все!».

Умови акції:

оформити передплату через сервіс «Онлайн-передплата» на сайті Укрпошти (тільки місцевих та районних видань), або будь-які видання у звичайний спосіб у поштових відділеннях та у листоноші на суму від 200 гривень, не менше ніж на 6 місяців одним чеком. Три переможця будуть обрані за допомогою сервісу Random.org (https://www.random.org/)  в термін до 15.07.2022 року.

Оформлення онлайн-передплати займе до 5 хвилин часу. Необхідно зайти на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити», обрати потрібне видання, додати його «у кошик», натиснути «оформити замовлення». Обов’язково зазначити поштову адресу, на яку здійснюватиметься доставка обраних видань, та розрахуватися за оформлене замовлення платіжною карткою. Приємністю є те, що комісія за операцію оплати зі споживача додатково не береться.

Призи за передплату:

  • 1 місце – Папка,  лист марок F(3 марки + 3 купони), лист марок W(3 марки + 3 купони), немаркований художній конверт та марка W зі спецпогашенням, картка марка W зі спецпогашенням;
  • 2 місце – Лист марок F ;
  • 3 місце – Немаркований художній конверт з маркою F зі спецпогашенням

Передплачуючи періодичні видання у нелегкий для нашої країни час, ви не лише підтримуєте українську видавничу галузь, а тим самим робите свій внесок  у розвиток економіки нашої країни.

Тож долучайтеся до передплати! А Укрпошта докладе всіх зусиль, щоб доставити пресу кожному передплатнику!

Полтавська дирекція АТ «Укрпошта»

LIVE OFFLINE
track image
Loading...