На Полтавщині майже 90 тисяч переселенців отримали статус ВПО

Поділитися новиною

Внутрішньо переміщеним особам потрібно звернутися до органів соцзахисту, які приймуть заяву на реєстрацію. Після цього переселенці мають отримати допомогу від держави

Станом на 15 квітня уже 113 тисяч переселенців на Полтавщині подали документи на реєстрацію, із них 89 тисяч уже отримали статус внутрішньо переміщеної особи. Робота в цьому напрямі постійно триває. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін:

Розкажу вам про ще один невидимий, але дуже важливий фронт робіт. Зараз сотні працівників органів соцзахисту по всій області працюють цілодобово. У прямому сенсі цього слова. Вдень приймають, консультують переселенців. Уночі вносять всю їхню інформацію в бази даних, щоб люди отримали офіційний статус внутрішньо переміщеної особи й державні соціальні виплати на дітей і дорослих — по 3 та 2 тис. грн.

Нагадаємо, право на отримання допомоги на проживання мають особи, які перемістилися з тимчасово окупованої території Криму, а також з території, на якій проводяться бойові дії. Вказані переселенці мають отримати довідку про перебування на обліку внутрішньо переміщених осіб (покроковий механізм взяття на облік).

Щодо територій, на яких ведуть бойові дії, то вони наведені у розпорядженні Кабміну від 6 березня 2022 року «Про затвердження переліку адміністративно-територіальних одиниць, на території яких надається допомога застрахованим особам в рамках Програми «єПідтримка».

LIVE OFFLINE
track image
Loading...