В Україні стартував соціальний проєкт «Прихисток» – можна надати допомогу переселенцям, які шукають житло

Поділитися новиною

Внаслідок широкомасштабного російського вторгнення тисячі людей змушені терміново евакуюватися до більш безпечних регіонів.

Громадяни України, які перебувають на лінії зіткнення та окупації загарбників, опинилися в скрутному становищі й покидають місця свого проживання. У нашій державі нараховується понад 10 мільйонів громадян, які стали вимушеними переселенцями й потребують нашої допомоги.

Зараз всі ми маємо бути максимально зібраними, об’єднаними та підтримувати один одного.

В Україні під патронатом Президента України Володимира Зеленського стартував соціальний проєкт «Прихисток» із метою надання допомоги вимушеним переселенцям.

Якщо у вас є приміщення, в якому ви готові прихистити співвітчизників, то можете допомогти, обравши опцію «Запропонувати житло» на сторінці проєкту за посиланням: https://prykhystok.gov.ua/create

Якщо ви шукаєте прихисток, оберіть опцію «Знайти житло»: https://prykhystok.gov.ua/find

Також на сайті проєкту ви можете отримати корисну інформацію та інструкції під час війни за посиланням: https://prykhystok.gov.ua/

Як вказано на сайті проєкту «Прихисток», він працює виключно на волонтерських засадах і є комунікаційним майданчиком між тими, хто потребує допомоги і тими, хто готовий її надати.

LIVE OFFLINE
track image
Loading...