СБУ запобігла витоку секретної інформації на Полтавщині

Поділитися новиною

Служба безпеки України у ході виконання комплексних заходів, спрямованих на захист національної безпеки України, виявила в одній з державних установ у військовій сфері на Полтавщині передумови до витоку відомостей, що містять державну таємницю.

Джерело: СБУ Полтавщини

Встановлено, що службовці вказаної установи використовували електронні поштові скриньки та сервіси зберігання інформації у мережі Інтернет для обміну інформацією з обмеженим доступом.

Співробітники СБУ оперативно зреагували на цей факт, розпочавши кримінальне провадження за ч.1 ст.422 (розголошення відомостей військового характеру, що становлять державну таємницю, або втрата документів чи матеріалів, що містять такі відомості) Кримінального кодексу України.

У ході обшуків, проведених за адресами роботи і мешкання службових осіб вилучено:▫️

  • жорсткі диски, флеш-носії, системний блок, смартфони з доказами правопорушення;▫️
  • документи, що регламентують питання ведення таємного діловодства;▫️
  • папери з відтисками печатки в/ч.

Вирішується питання щодо оголошення про підозру відповідальним особам за ч.1 ст.422 Кримінального кодексу України. Триває слідство для виявлення і притягнення до відповідальності усіх причетних до правопорушення осіб. Заходи із документування протиправної діяльності здійснювали співробітники СБУ в Полтавській області за процесуального керівництва Полтавської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сферах.

LIVE OFFLINE
track image
Loading...