Відзавтра усі області перебуватимуть на жовтому рівні епіднебезпеки

Поділитися новиною

З 00 год. 00 хв. 30 грудня на території Волинської та Запорізької областей скасовується червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 28 грудня.

Відтак, з 30 грудня всі регіони України перебуватимуть на жовтому рівні епіднебезпеки, повідомили у МОЗ.

За словами заступника Міністра охорони здоров’я – головного державного санітарного лікаря Ігоря Кузіна, у Волинській та Запорізькій областях спостерігається стабілізація епідситуації і досягнуто показників, характерних для жовтого рівня епідемічної небезпеки.

Зокрема, в даних областях покращені такі основні показники, як завантаженість ліжок, забезпечених подачею медичного кисню, коефіцієнт виявлення випадків інфікування коронавірусною інфекцією та рівень зростання госпіталізації з підтвердженими та підозрілими випадками COVID-19.

“Останнім стабілізувався показник коефіцієнта виявлення випадків інфікування COVID-19. Починаючи з 22 по 27 грудня у Волинській області він коливався в межах 18,1 – 16,1%. Також на території Запорізької області показник коефіцієнта виявлення випадків інфікування COVID-19 зменшився до допустимої межі, починаючи з 22 грудня, та станом на 27 грудня коливався в межах 18,9 – 12,1%”, – зазначив Ігор Кузін.

МОЗ

LIVE OFFLINE
track image
Loading...