Жителька Сваток пробуде 2 роки у в’язниці за вбивство дитини

Поділитися новиною

Мешканка села Сватки втопила власну новонароджену доньку у відрі з помиями. Жінка народила здорову дівчинку без жодної медичної допомоги, але немовля прожило лише пів години.

Інформація з реєстру судових рішень

Гадяцький районний суд Полтавської області призначив два роки позбавлення волі жінці за умисне вбивство новонародженої доньки.

Подія сталась ще 21 грудня 2020 року. В обвинуваченої відбулися пологи в її квартирі. Без жодної медичної допомоги жінка народила здорову дівчинку. Однак дитина прожила не більше ніж 30 хвилин, оскільки після народження матір помістила новонароджену у відро з помиями. Як з’ясувала експертиза, смерть дівчинки настала від механічної асфіксії внаслідок утоплення при зануренні в ємність з рідиною.

У суді жінка частково визнала вину, заявивши, що дитина загинула внаслідок необережності. Обвинувачена стверджувала, що у день пологів відчувала болі в животі і думала, що це харчове отруєння. Вона додала, що під час справляння природних потреб дитина випала у відро з помиями. Після чого жінка почала панікувати і розбудила своїх батьків, які вже спали. Вони наказали їй нічого не чіпати і викликали швидку.

За словами лікаря, розповідь дівчини не може відповідати дійсності, бо стрімкі пологи тривають близько півтори години, плацента могла випасти, але не відразу, для цього необхідний був час; пуповина також не могла розірватись шляхом натягування, тільки механічним шляхом.

Суд дійшов висновків, що за умови вилучення дитини із рідини одразу після її потрапляння туди чи через 1-2 хвилини та надання їй негайної долікарської допомоги, настання смерті дитини можна було б уникнути. Самі ж свідчення обвинуваченої суд розцінив критично і вважав їх неправдивими.

“БМ”

LIVE OFFLINE
track image
Loading...