В Україні відсторонили майже три тисячі невакцинованих вчителів

Поділитися новиною

Через відсутність стовідсоткового охоплення щепленнями в “червоних” зонах України дистанційно працюють більше тисячі шкіл. Наразі в країні однією дозою щепилися 96,5 відсотка освітян, а двома – 86,4 відсотка.

В Україні від роботи відсторонили 2,8 тисячі невакцинованих від COVID-19 педагогів. Проце повідомив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет у суботу, 27 листопада.

“На жаль, є вчителі, відсторонені від роботи. За оперативною інформацією департаментів освіти і науки, це 2,8 тисячі педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти. Найбільше таких на Рівненщині та Київщині – 384 і 281 особа відповідно”, – написав він у Telegram.

Вакцинувалися більше 96 відсотків освітян

За інформацією міністра, зараз в Україні однією дозою щепилися 96,5 відсотка працівників закладів загальної середньої освіти. Повний курс вакцинації пройшли вже понад 563 тисячі людей – це понад 86 відсотків від загальної кількості.

Найбільше повністю вакцинованих освітян у Луганській (94,3 відсотка), Сумській (93,9 відсотка), Донецькій (93,8 відсотка), Черкаській (93,7 відсотка) і Харківській (93,5 відсотка) областях. У Києві днями рівень охоплення вчителів щепленнями зріс на 1,7 відсотка.

LIVE OFFLINE
track image
Loading...