Поділитися новиною

1.Від 23 жовтня в Сумській області посилюють карантин, вона переходить «червону» зону.

2.14 найбільших державних компаній країни, прозвітували про прибуток за перше півріччя 2021 року. Найбільший у компанії Укргідроенерго – 6,2 млрд грн. Найзбитковіша знову Укрзалізниця – 1,4 млрд грн.

3.Для ліквідації зимової ожеледі на дорогах державного значення Полтавщини буде використано 9 400 тонн технічної солі, 136 одиниць навісного обладнання і 300 машин та механізмів.

4.На території дитячого садочка, у Кременчуці, внаслідок падіння дерева, травмувалися  двоє дітей та вихователька. На жаль, 4-річна дівчинка, померла у реанімації лікарні.

5.Листівки без підпису із зображенням нардепа Іллі Киви, розклеїли на стінах та електроопорах у Полтаві, Кременчуці, Лубнах, Решетилівці та Гадячі. В тексті йому дорікають поведінкою, яка дискредитує ОПЗЖ.

6. «Гадячгаз» пропонує підвищити тариф на розподіл газу до 6,10 грн за куб.м на місяць. Зараз ціна становить 1,66 грн за 1 куб.м без ПДВ. Гадяцька, Петрівсько-Роменська, Сергіївська громади уже заявили про не погодження тарифу.

7.У зв’язку із збільшенням кількості пацієнтів із коронавірусом, інфекційний госпіталь Гадяцької лікарні перевели до терапевтичного відділення. Інфекційне відділення приймає тільки профільних пацієнтів, «терапевтичних» хворих госпіталізують у неврологічне. 

8.Гадячани масово поширюють повідомлення про «акцію» від «Нової пошти». У компанії повідомили, що це шахрайство і просять не переходити за посиланням і видаляти такі повідомлення.

LIVE OFFLINE
track image
Loading...