У школах запропонували впровадити “вихователів безпеки”: хто це та навіщо

Поділитися новиною

Це спільний проект Міністерства внутрішніх справ та Міністерства освіти і науки.

В українських школах можуть з’явитися “вихователі безпеки”. Їх завдання – створити безпечне середовище, захистити права і законні інтереси дітей.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

За словами заступника міністра внутрішніх справ Катерини Павличенко, “вихователями безпеки” будуть вихователі, які пройдуть відбір і навчання на базі навчальних закладів МВС. При цьому вона уточнила, що “вихователі безпеки” постійно будуть в школах і повинні стати проміжною ланкою між правоохоронцями, батьками, дітьми та адміністрацією навчальних закладів.

“Вони будуть розуміти специфіку роботи з дітьми орієнтуватися в тих проблемах, в тому числі в законодавчій площині, а також орієнтуватися на міжнародні практики. Бажання і вміння працювати з дітьми – один з ключових аспектів для таких вихователів”, – пояснила Павличенко.

Вона уточнила, що один “вихователь безпеки” може охопити кілька шкіл, якщо навчальні заклади невеликі та знаходяться поруч.За інформацією МВС, з початку поточного року зареєстровано майже 3 тисячі злочинів за участю дітей та приблизно стільки ж злочинів щодо дітей.

“БМ”

LIVE OFFLINE
track image
Loading...