З четверга вся країна перейде до “жовтої” зони карантину

Поділитися новиною

З 20 вересня в Україні почали діяти нові карантинні норми.

З четверга комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій введе по всій країні жовтий рівень епідеміологічної небезпеки.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Олег Ляшко.

“Через два дні на засіданні комісії ТЕБ і НС з нуля годин на всій території країни буде введено жовтий рівень епідеміологічної небезпеки. В ньому бізнесу можна буде вибирати: або працювати по обмеженнях, наприклад, в кінотеатрах 50% заповненості, або вакцинований колектив, і 100% заповненості”,- сказав він.

Ляшко додав, що ці правила також стосуються масових і релігійних заходів, закладів громадського харчування.

Щодо освітніх закладів, то там, щоб працювати, треба, щоб вакциновані були 80% педагогів.

Якщо ж буде введено червоний рівень, то вибору не буде: або установа закривається, або працівники та відвідувачі вакцинуються, або роблять антиген чи ПЛР-тест, але за власний кошт.

Також Ляшко заявив, що повернення введеного рівня буде можливо, коли 7 днів поспіль епідеміологічні індикатори відповідатимуть цьому рівню.

Він додав, що до червоного рівня зараз найближчі західні області, як це було у 2020 і 2021 році, зокрема Чернівецька, Волинська, Івано-Франківська і Тернопільська.

Як повідомляв УНІАН, з 20 вересня в Україні почали діяти нові карантинні норми. Відтепер після виходу з “зеленої” зони вакциновані українці зможуть уникнути обмежень.

LIVE OFFLINE
track image
Loading...