“Якщо вчителі не вакцинуються, то при “жовтій” зоні всі школи Полтавщини перейдуть на дистанційне навчання”

Поділитися новиною

На сьогодні в області однією дозою вакцини проти коронавірусної інфекції імунізовано 60% вчителів, двома дозами – 40%.

Про це під час пресконференції повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, пише np.pl.ua

“У “жовтій” зоні школи працюватимуть, якщо вакциновано 80% працівників. За таких показників, які маємо на сьогодні, можемо сказати, що всі школи Полтавщини будуть переведені на дистанційне навчання”, – сказав Синєгубов.

Нагадаємо, Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, напередодні повідомив, що Міністерство подало клопотання про переведення України з 15 вересня у “жовту” зону карантину.

Навчальний процес може організовуватися за одним із трьох можливих сценаріїв:

«Зелений» рівень епідемічної небезпеки (низький рівень захворюваності)

Відвідування закладів освіти дозволено у звичайному режимі. Однак варто пам’ятати про протиепідемічні заходи, затверджені постановами головного державного санітарного лікаря України для дошкільних закладів та закладів освіти.

«Жовтий» та «помаранчевий» рівні епідемічної небезпеки (середній рівень захворюваності)

Відвідувати заклад освіти можна за умови, якщо в ньому вакциновано щонайменше 80 % персоналу. Освітній процес забезпечується за різними формами: як дистанційно, так і безпосередньо в закладі освіти з дотриманням правил дистанціювання та дотримання протиепідемічних вимог.

Рішення про організацію освітнього процесу ухвалює педагогічна рада навчального закладу в межах чинного законодавства.

«Червоний» рівень епідемічної небезпеки (високий рівень захворюваності)

Відвідувати заклади освіти заборонено всім, крім вихованців садочків, спеціальних закладів освіти та учнів 1–4 класів шкіл за умови, якщо в закладі вакциновано щонайменше 80 % персоналу. Для інших здобувачів освіти навчання відбувається в інших формах, у тому числі дистанційно.

1 коментар до ““Якщо вчителі не вакцинуються, то при “жовтій” зоні всі школи Полтавщини перейдуть на дистанційне навчання”

Comments are closed.

LIVE OFFLINE
track image
Loading...