Розшук дітей, ДТП, незаконна торгівля: підсумки поліції після Сорочинського ярмарку

Поділитися новиною

Сорочинський ярмарок цього року відвідали понад 60 тисяч громадян. Щодня безпеку учасників та відвідувачів Національного заходу, а також публічний порядок під час ярмаркування забезпечували близько 120 працівників поліції. Про це звітують на сайті ГУ Нацполіції в Полтавській області.

Як повідомив Максим Ахрамєєв, заступник начальника поліції Полтавщини, у загальному виставково-ярмарковий захід відбувся на гідному рівні, однак були ситуації, що вимагали негайного реагування поліції. Так, зокрема, ювенальні поліцейські, залучені до забезпечення правопорядку на ярмарку, оперативно розшукали та повернули батькам трьох діток, які загубилися у натовпі, між торгівельних рядів. 

У період з 17 до 22 серпня черговою частиною Миргородського районного відділу поліції зареєстровано 2 повідомлення громадян про крадіжку майна, 3 дорожньо-транспортних пригоди без постраждалих (з механічними пошкодженнями автомобілів).

Мобільними екіпажами сектору реагування патрульної поліції Миргорода задокументовано 29 порушень Правил дорожнього руху. Серед них: 5 фактів керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння – відносно водіїв складені протоколи за ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Окрім того, поліцейський офіцер Великосорочинської територіальної громади та дільничні офіцери Миргородського райвідділу викрили 4 факти торгівлі товарами у невстановлених місцях.

Фото: ГУ Нацполіції в Полтавській області.

LIVE OFFLINE
track image
Loading...