Яке сьогодні свято: традиції, заборони і прикмети

Поділитися новиною

Сьогодні, 8 серпня, у світі відзначають Всесвітній день кішок, а віряни вшановують пам’ять Єрмолая Нікомедійського.

До вашої уваги традиції та прикмети в цей день – дізнайтеся, що можна і не можна робити!Дата 8 серпня ввійшла в історію кількома знаковими подіями та святами.

8 серпня в православній церкві шанується пам’ять Єрмолая Нікомедійського. Він був ранньохристиянським священномучеником, постраждалим разом з Єрмократом і Єрмиппом в Никомедії в 305 році.

ІМЕНИНИ: ХТО СВЯТКУЄ ДЕНЬ АНГЕЛА

У неділю, 8 серпня, іменини відзначають власники таких імен: Федір, Сергій, Парасковія, Домінік, Кипріан, Еміліан. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

НАРОДНІ ПРИКМЕТИ Й ТРАДИЦІЇ

Мухи кусаються або жаби по берегу стрибають – до дощу.Щоб не боліла спина потрібно під час збору врожаю кілька житніх колосків заткнути собі за пояс.Щоб забезпечити себе здоров’ям і силою напередодні збору врожаю слід на зап’ясті пов’язати червону вовняну нитку.Кішка поруч вляглася – до багатства та удачі.Сон з 7 на 8 серпня швидше за все порожній.8 серпня 2021 – яке сьогодні свято: традиції, заборони і прикмети

ЩО НЕ МОЖНА РОБИТИ СЬОГОДНІ

Жінкам в цей день забороняється виходити в поле.Також не можна шити та в’язати. Згідно з повір’ям, дівчина, яка взяла 8 серпня в руки голку, буде нещасна в шлюбі.У цей день не варто ледарювати.

LIVE OFFLINE
track image
Loading...