Всесвітній день довкілля; день повітряних куль; гороскоп на сьогодні

Поділитися новиною

Овен ризикує поставити під загрозу відносини з близькими через необережні слова.Гороскоп на суботу / zinoti.lt

День відмінно підходить для завершення певного етапу в житті і підведення підсумків. Лише після цього ви зможете якісно почати щось нове. 

Овен ризикує поставити під загрозу відносини з близькими через необережне слова. Визначтеся з тим, що для вас важливіше довести свою правоту або зберегти в будинку мир і спокій. 

Тілець буде “хотіти на ручки”, а ось вирішувати важливі справи хотіти не буде. Проте вам доведеться взяти їх в свої руки, адже ніхто за вас не буде розбиратися з вашими проблемами. 

У Близнюків життєвий потенціал буде перебувати на висоті, а значить ви, нарешті, зможете розібратися зі справами, які вам не вдавалося вирішити весь тиждень.

Раку варто присвятити день невирішеним справам. Не дайте їм повиснути на вас мертвим вантажем, краще звільніть час для приємного дозвілля. 

Леву варто вийти за рамки дозволеного і реалізувати якусь зі своїх екстравагантних задумів. Будь то покупка ультракороткого сукні або стрибок з парашутом – результат вас не розчарує. 

Дівам краще присвятити день індивідуальній творчості, домашнім справам. У самотніх дів на горизонті може намітитися доленосна зустріч.

Терези: обставини будуть раз по раз підганяти і поторапливать ваги. Весь день обіцяє пройти в різноманітних клопотах і турботах.

Ніщо не буде виходити у Скорпіона краще, ніж питання, пов’язані з організацією і плануванням. Плани, складені в цей день, будуть відрізнятися простотою і ефективністю.

Стрілець буде максимально розсіяний і втрачений. Рішення будуть прийматися вкрай складно. Візьміть в цей день паузу, а вже після з новими силами рвітеся в бій. 

Козеріг: справи, які ви відкладали весь тиждень, краще вирішити. Залиште собі хоча б один вихідний, щоб провести його в спокої, відпочиваючи. 

Водолій може знайти масу застосувань своїм різноманітним талантам. Справи в цей день будуть вдаватися йому значно легше звичайного, а знайдені рішення нададуть позитивний вплив на подальше життя. 

Рибам не завадить звести дебет з кредитом і зайнятися переглядом своїх витрат. День добре підходить для проведення точних розрахунків. 
Іменини сьогодні святкують Адріан, Олександр, Андрій, Василь, Геннадій, Данило, Дмитро, Іван, Гнат, Костянтин, Михайло, Микита, Петро, Роман, Федір, Яків, Валерія.

LIVE OFFLINE
track image
Loading...