м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

волейбол14 жовтня 2017 року в спортивному залі Гадяцької СШ №4 відбувся турнір з волейболу. Заявки на участь подало 7 команд - дві команди з м.Гадяча: Гадяч -1 та Гадяч - Заяр, Рашівки, Книшівки, Петрівки-Роменської, Сергіївської ОТГ та команда Гадяцької КДЮСШ.

футбол веприкУ суботу, 7 жовтня, у Веприку на двох футбольних майданчиках одночасно проводилися змагання по футболу на Кубок І.І. Кизя. Футбольні команди: молодіжна збірна, команда ветеранів, аграрного ліцею с. Веприк і  команди з Бобрика та Книшівки.

Анастасія Марченко чемпіонка УкраїниВчора наша землячка  Анастасія Марченко стала чемпіонкою України з класичного пауерліфтингу.
Проведення Чемпіонату транслювалось в режимі онлайн, тому гадячани могли спостерігати, як Анастасія здобуває перемогу на офіційному каналі Федерації Пауерліфтингу України на Youtube.

козачІз 21 по 27 серпня в  Одеській області відгримів масштабний спортивно-музикальний фестиваль східної Європи «Z-Games».  Цей захід для тих, хто полюбляє цікаво й активно провести вікенд біля моря. Такі знайшлися і в Гадячі. Владислав Козаченко з легкістю пройшов відбірковий тур і, подолавши 4 траси високої складності, зайняв друге місце в Міжнародних змаганнях зі скелелазіння «Bouldering». Вітаємо!

Гадяцький портал новин

боксУ м. Хорол 19-20 серпня проходив відкритий Всеукраїнський фестиваль бойових мистецтв із кемпо-карате кобудо. У ньому від Полтавского СК «Чемпіон» взяли участь і спортсмени з Гадяча, які здобули нагороди.

шахиСаме цього дня у 1924 році в Парижі була організована Міжнародна шахова організація – ФІДЕ. Заходи по відзначенню цієї події відбувалися в усіх куточках земної кулі, де шанується ця давня гра.