м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 360x90 1-1-1 (шапка) Майно
Банер 360x90 1-1 (шапка) Друкарня 3
Банер 390*90 шапка реклама

ГАДЯЧАНИ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ШАХРАЙСЬКИХ ДІЙ ПСЕВДОБАНКІРІВ

FdOCxEScXWДо Гадяцького відділу поліції з письмовою заявою звернулася 64-річна місцева жителька , яка повідомила про те, що невідома особа, чоловічої статі, під приводом працівника «Ощадбанку», шахрайським шляхом заволоділа її грошовими коштами в сумі 10 тисяч гривень.
В той же день до відділу поліції звернулася ще одна жителька м. Гадяч, яка також повідомила, що стала жертвою шахраїв. З її банківської картки були зняті кошти в сумі близько 2-х тисяч гривень.
В ході опитування потерпілих та встановлення всіх обставин подій, правоохоронці з’ясували, що жінкам зателефонувала особа, яка представилась працівником «Ощадбанку» та повідомила, що банківські картки потерпілих заблоковані і для їх розблокування потрібно надати певну інформацію. Після того, як гадячанки повідомили дані, які просив так званий представник «Ощадбанку», з їх карток були зняті грошові кошти.
По даних фактах відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.. 190 КК України (Шахрайство).
Поліцейські застерігають – не слід вірити незнайомцям, а особливо, коли вони просять повідомити усі реквізити банківської картки. Користувачі карток мають пам'ятати, що не можна розголошувати конфіденційну інформацію ні знайомим, ні стороннім, ні тим більше тим особам, які представляються співробітниками банку. 
Але якщо уже так сталося, що Ви стали жертвою шахраїв просимо негайно звернутися до Гадяцького відділу поліції чи зателефонувати за номером «102» або «099-360-03-66».

Гадяцький ВП

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі

Оголошення