м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 360x90 1-1-1 (шапка) Майно
Банер 360x90 1-1 (шапка) Друкарня 3
Банер 390*90 шапка реклама

Прес-конференція у поліції

DSCN0805 копия9 січня начальник Гадяцького відділу поліції Сергій Джулай провів спільну прес-конференцію із місцевими ЗМІ.

Сергій Васильович розповів про проведену за вісім місяцівроботу. Крім того, звернув увагу на те, що останнім часом збільшилися деякі види шахрайства та крадіжок. Але зауважив, що  процент розкриття також зріс. Окремо зупинився на питанні злочинів щодо розповсюдження та вживання наркотичних речовин у районі. За його словами,об’єми наркотичних речовин, які вилучаються, також збільшилися, тобто замість коробочки вилучають ящик.

Напередодні нами були підготовленні декілька питань, які цікавили не тільки ЗМІ, а й громадян міста та району. Одне із них - про «фейкове» вбивство журналістки Ірми Крат, яке обговорювалося цілий тиждень. Сергій Васильович пояснив, що на цю інформацію реакція була миттєвою і проведена відповідна робота. Від коментарів утримався, як потім пояснив, щоб «не нашкодити».

У ході розмови ми поцікавилися кримінальною ситуацією із початку року, а саме: крадіжками, бійками, вбивствами та іншим. На що начальник відповів: «У ніч із 31 грудня на 1 січнявикликів на лінію «102» не надходило, нічого кримінального не відбулося, усе пройшло спокійно».

Пильні громадяни помітили, що десь зник із поля зору патрульний автомобіль (біленький), тому ми поцікавилися, чи бува не трапилося з ним щось курйозне. На це питання начальник поліції відреагував із усмішкою, адже біля входу ми бачилитой у нормальному стані. А чому зникав?Не було зимової гуми і, щоб уникнути ДТП, автомобіль не виїздив.

У кінці прес-конференції керівникподякував за запитання та зазначив, що головним завданням поліції є відновлення рівня довіри громадян. Пообіцяв співпрацю та порозуміння із місцевими ЗМІта побудовати механізм обміну інформацією.

Любов Шкрьоба

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі