м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 390*90 шапка реклама

ЖИТЕЛЬ ГАДЯЦЬКОГО РАЙОНУ НАМАГАВСЯ ЗАДУШИТИ КОНТРОЛЕРА «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО», ЯКА ПРИЙШЛА ЗВІРИТИ ПОКАЗНИКИ ЛІЧИЛЬНИКА

dushili dushiliЧоловік отримав 850 грн штрафу за побиття працівниці «Полтаваобленерго», яка зайшла в його двір, щоб звірити показники лічильника

4 жовтня Гадяцький районний суд розглянув матеріали кримінального провадження стосовно чоловіка, який побив працівницю «Полтаваобленерго». Згідно з даними судового реєстру справа виглядає наступним чином.

12 грудня 2016 року у контролера «Полтаваобленерго» був плановий обхід в селі Березова Лука Гадяцького району. Близько 10-ї години, коли вона підійшла до подвір’я Володимира Якимейченка — ворота були зачинені. Після цього вона зайшла на подвір’я до його сусідки, яка на її прохання стала йому телефонувати. В цей час контролер побачила господаря та повернулася до його двору. Чоловік став висловлюватися на адресу працівниці нецензурною лайкою. Потім, як розповіла контролер, чоловік завдав їй удар в обличчя і став рукою душити за шию, погрожуючи розправою. Після цього вона втекла з його господарства, зателефонувала своєму начальнику, а вже у сусідки зателефонувала до поліції та до свого чоловіка з проханням забрати її.

Судово-медична експертиза підтвердила завдані контролеру ушкодження.

Володимир Якимейченко свою вину не визнав. Він розповів, що розмовляв з контролером, але не бив її.

Взявши до уваги усі докази, суд визнав Володимира Якимейченка винним та оштрафував його на 850 гривень.

Микола ЛИСОГОР, «Полтавщина»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі

Оголошення