м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 360x90 1-1 (шапка) Друкарня 3
Банер 390*90 шапка реклама

k11У кабінетах вилучили купу комуністичної символіки та портрети Леніна, повідомляє pl.oblast.online

13-го серпня, активісти Нацкорпусу Полтави та Національних Дружин побували у місті Зіньків, що на Полтавщині. Тут вони дізналися, що в приміщенні районного суду та прокуратури діє приймальня комуністичної партії України. У цих кабінетах вони знайшли та вилучили багато комуністичної символіки, книг, програм партії та портретів Леніна.

кузняУ червні до редакції зверталась Ніна Штанько, яка мешкає на пл. Піонерській у Гадячі. Вона скаржилась на сусіда Сергія Рябічіна, який, на земельній ділянці, яка є власністю його дружини Людмили, займається надто шумною підприємницькою діяльністю (має кузню).  Паралельно Ніна Петрівна зверталася зі скаргою до міської ради, була створена комісія для розгляду та вивчення спірної ситуації.

Комісія приїздила до них, проводила відповідні дослідження  і 12 липня надіслала лист-відповідь на скаргу Ніни Петрівни, який ми обіцяли опублікувати на сторінках тижневика.  Далі текст без змін:  

сесія 66Минулого четверга, 2 серпня, відбулося засідання 36-ої позачергової сесії, з’явилися 26 депутатів. 

Перед розглядом питань порядку денного голова райради Володимир Нікітенко зачитав відповідь Державного агентства автомобільних доріг України на Звернення депутатів Гадяцької районної ради щодо ремонту територіальних автомобільних доріг загального користування державного значення в районі:

«У 2018 році фінансування дорожнього господарства здійснюється з державного дорожнього фонду за бюджетною програмою. Відповідно затверджено перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2018 році та обсяги бюджетних коштів для їх фінансування.

ArticleImage 139992ПАТ «Укрзалізниця» уклало договір із фізичною особою - підприємцем Романом Русановим на надання послуг щодо підтримки офіційної сторінки держпідприємства у соцмережі Facebook. Переможець тендеру отримає за свої послуги 739 тис. 820 грн.
Про це йдеться в договорі, оприлюдненому на сайті публічних закупівель Prozorro.

luis ramos pig porosionok sviniushka rendering detskaia ulybЗокрема працівниками Управління захисту економіки в Полтавській області, отримані відомості про те, що в одному із Дослідних господарств Полтавщини поголів’я свиней заражене вірусом «африканська чума».

– В той же час, посадові особи, зловживаючи службовим становищем, всупереч інтересам служби, намагаються приховати даний факт та збувають поголів’я свиней в різні населені пункти області для подальшої їх переробки та продажу, за готівку.

1527Про це на апаратній нараді доповідав працівник ВП Олександр Явтушенко:

Протягом звітного періоду до ВП надійшло 86 повідомлень, із них по 16 матеріалах порушено кримінальні провадження:

obzor iosvinaya chuma 1024x614b3f42faa0052205abab066b4d7cbb179f3b25b3f42resizefree8500 5b6bf40806c267 серпня на Полтавщині, в селі декабристів Мирородського району у державному підприємстві «Дослідне господарство імені Декабристів» сталася масова загибель свиней. За результатами лабораторних досліджень Держпродспоживслужби, 120 свиней загинуло від вірусу Африканської чуми свиней – у зразках біоматеріалів виявлено ДНК вірусу.

DSC 2724 копияУ вівторок, 7 липня, відбулася 36-та сесія міської ради, прибули 18 депутатів із 26. Серед присутніх був Сергій Нікітенко, голова Біленченківської сільської ради. Його присутність була необхідною, бо першим питанням сесії розглядали «Про надання згоди на добровільне приєднання Біленченківської сільської територіальної громади Гадяцького району до Гадяцької міської територіальної громади. Депутатський корпус одноголосно проголосував «за». А це значить, що невдовзі утвориться найбільша ОТГ в області. До речі, зі слів мера міста, Гадяч – «наймолодше» місто обласного значення і перше, яке створює ОТГ. Тепер проект-рішення перевірить на відповідність Законам України Полтавська ОДА, і вже потім можна буде приймати рішення про об’єднання.

Сторінка 1 із 146

Вхід через соц.мережі