м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 360x90 1-1 (шапка) Друкарня 3
Банер 390*90 шапка реклама

муз школаВсеукраїнський конкурс, днями відбувся у Києві. Вокалісти Гадяцької дитячої муз школи Аня Чирва - ІІ місце, Андрій Лагута - 3 місце. Викладач Зореслава Кокошвілі.

Вітаємо із перемогою.

звільнення25 жовтня на сайті Гадяцької районної ради оприлюднили проект рішення 40-ої позачергової сесії 7-го скликання «Про затвердження розпорядження голови районної ради про звільнення Фролова В.Г. з посади директора РЛП «Гадяцький»».

Цей проект ми розмістили на сайті тижневика з посиланням на офіційний сайт райради. Проте, як стало відомо згодом, певному колу осіб ця новина здалася неоднозначною і поданою неправильно. Найбільше дорікань викликав заголовок «Звільняють директора ландшафтного парку». Навіть сам В. Фролов прокоментував його у Фейсбуці:

«Ваш допис неоднозначний. Мене звільняють? Чи я звільняюсь сам? Можливо є різниця? Я б, мабуть, щоб написати як факт про таку подію, переговорив би з людиною особисто, щоб не було багатослів'я...(кривотолків)».

пліточкаДнями на сторінці міського голови у Фейсбуці, з’явився фотозвіт, на якому показували, як у парку, де нещодавно закінчили встановлення дитячого спортивного майданчика, провели благоустрій території. Сказати точніше, усю територію заклали звичайною тротуарною плиткою.

Цю новину, звісно, гадячани сприйняли з радістю. Ще б, у Гадячі нарешті з’являються місця, де діти можуть провести час. Якби не одне «але»: щороку на дитячих майданчиках по всій Україні зазнають травм сотні тисяч дітей. Це стається через те, що при будівництві цих майданчиків часто забувають про безпеку. Задумайтесь самі, якої сили може бути удар, якщо дитина, не дай Боже, впаде на тверду плитку зі спортивного тренажера чи «шведської» стінки?

14H07boX51THoechClZSlRh5Qujpdon4W5Tr8fKtВідібрано 60 проектів-переможців із 15 районів області. Всього жителями області подано 267 проектів, які набрали загалом 375494 голоси. Найбільше проектів представили мешканці Гадяцького, Полтавського, Кременчуцького, Решетилівського та Кобеляцького районів. Із обласного бюджету їх на реалізацію виділять 6 мільйонів гривень.

фото 1 копияДень працівника соціальної сфери України відзначають 4 листопада.

Це свято є свідченням високої оцінки працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин. Дане свято стосується фахівців різних галузей економіки і не тільки. Сьогодні соціальні працівники важливі для збереження фізичного та психічного здоров’я людини, вирішення безлічі конфліктів між людьми, для планування сім’ї та особистого становлення людини.

меддопомога23 жовтня, вівторок, 14:00

Біля будівлі редакції, за адресою Гетьманська, 62-Б, зупиняється легковий автомобіль із написом «Меддопомога» і  червоним хрестом на даху. З нього виходить жінка і заходить до офісу ТОВ «Кременчукгаз-постачання», яке розташоване у цій же будівлі.

DSC 4928Відповідно до плану роботи Гадяцької районної ради, затвердженого рішенням двадцять дев’ятої сесії районної ради від 22 грудня 2017 року, чергову сорок першу сесію районної ради планується скликати 30 листопада 2018 року.

Сторінка 1 із 156

Вхід через соц.мережі