м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

3 17Найближча магнітна буря очікується 15 лютого

Астрофізики стверджують, що на Землі почалася масова геомагнітна буря, яка може нанести серйозної шкоди людям протягом декількох тижнів. Найближча буря очікується 15 лютого.

доступніЗгідно Постанови Кабінету Міністрів України від 17 березня 2017 р. №152 «Про забезпечення доступності лікарських засобів» у КЗ «Гадяцький ЦПМСД» проводиться виписка рецептів за програмою «Доступні ліки». Сьогодні програма охоплює 3 види нозологій: серцево-судинні захворювання, діабет ІІ типу та бронхіальну астму.

maxresdefaultЯкщо ви вранці не полюбляєте свій зовнішній вигляд в дзеркалі, а самопочуття потребує бажати кращого, тоді ці поради саме для вас.

На ваш сон і стан відпочинку вночі відповідає безліч чинників: від правильної пози сну до косметичних засобів, які ви наносите на шкіру.

Зверніть увагу на 5 наступних речей і нехай ваші ранки будуть лише приємними.

6 tnЗакон України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» № 2168-VIII від 19.10.2017  від сьогодні набув чинності, а це означає тепер є законні підстави для запровадження в дію запланованих рішень. Йдеться на офіційному сайті МОЗ України.

burzh1 4e0e31ccbd55b4dcd9ce492f21258398Минулого року ліки в Україні подорожчали на 20%. Нове подорожчання відбудеться і в 2018 році, воно пов’язане із стрибками валюти.

Про це сказали в Економічному дискусійному клубі, пише видання "Сегодня".

Таким чином ліки можуть подорожчати в середньому на 20-25%.

defitsit vaktsin e1510129963698В.о. міністра Уляна Супрун повідомила про розробку законодавчих змін, які зроблять вакцинацію обов’язковою та посилять відповідальність за відмову від вакцинації.

chicken pox 3 1024x573

Що таке кір?

Кір – це гостре вірусне захворювання, інфекційного характеру, при якому уражається центральна нервова система людини. Найчастіше хворіють діти без щеплень, які відвідують дитсадки й школи. Дорослі та підлітки, яким не робили вакцинацію, також можуть захворіти.

Вірус з легкістю розноситься потоком повітря, тому є великий ризик заразитися від хворого, якщо знаходитися в одному приміщенні. Ця хвороба швидко помирає в зовнішньому середовищі, на щастя, не розповсюджується через побутові предмети (одяг, постіль), або третіх осіб, які контактували з хворим.

Сторінка 1 із 22

Вхід через соц.мережі

Оголошення