м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 360x90 1-1 (шапка) Друкарня 3
Банер 390*90 шапка реклама

Ваш безпілотник може бути знищений без попередження

коптерНа Полтавщині СБ України фіксує використання безпілотних літальних апаратів (БПЛА) для проведення господарської діяльності, спортивних змагань, розваг та ін. поблизу територій військових частин, аеродромів, аеропортів, транспортних, промислових та інших потенційно небезпечних об’єктів.

Повітряним кодексом України в окремих частинах повітряного простору встановлена заборона або обмеження використання повітряних суден, до яких також віднесені БПЛА. Інформація про заборонені та небезпечні зони, а також зони з особливим режимом використання повітряного простору публікується у збірниках аеронавігаційної інформації за Світовою геодезичною системою (WGS-84).

У разі порушення правил використання повітряного простору в заборонених зонах безпілотник може бути знищений без попередження.

Служба безпеки України наголошує, що порушення правил повітряних польотів та використання повітряного простору може створити небезпеку для життя людей, істотну загрозу безпеці повітряних польотів, перешкоди і порушення нормального функціонування обладнання важливих об’єктів промисловості та критичної інфраструктури.

Кримінальним кодексом України (статті 281 та 282) передбачено покарання за дії у повітряному просторі, що створили загрозу або завдали великої матеріальної шкоди. Крім цього, це може свідчити про підготовку та скоєння диверсій або терактів, відповідальність за які передбачена ст.113 та 258 КК України.

У разі отримання інформації про протиправне використання безпілотних літальних апаратів телефонуйте до СБУ та поліції за номерами (0532) 511838 або 102.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі

Оголошення