м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 390*90 шапка реклама

«Переселенців виселяють!»

переселПро це нам повідомив Олександр Бабенко, один із вимушено переміщених осіб, які вже кілька років мешкають у приміщенні колишнього готелю «Жовтень». Саме він запросив нас на зібрання, на якому б їх мали повідомити про виселення. Проте, з’явившись на призначений час, ми майже нікого не застали, окрім Олександра Бабенка, який вийшов нам назустріч:

«Це вже друге зібрання, яке не відбулося! Мешканці збираються, а до них ніхто із влади не приходить. Ось і сьогодні ми їх чекаємо, а вони нам оголошення почепили, на якому написали, що зібрання переноситься. Ми впевнені, що нас хочуть виселити із гуртожитку! Але чиновники бояться озвучувати це рішення, тому й відкладають цю розмову постійно. За наші гроші відремонтували приміщення готелю, а тепер, коли тут вже не руїни, як колись, нас просто хочуть викинути на вулицю…»

Дійсно, приміщення колишнього готелю, в якому нині мешкають переселенці, минулого року відремонтували за грантові кошти 1091000 грн, які були виділені ЄС спеціально для покращення умов проживання переселенців. Тож у чому причина такого рішення, нам було не зрозуміло. Жодного документального підтвердження почутому ми не побачили, тому за поясненням звернулись до начальника КП «Гадяч-житло». Чесно кажучи, він був здивований, почувши від нас про виселення, і повністю спростував цю інформацію. Із його слів, 19 квітня 2017 року приміщення колишнього готелю передали на баланс комунального підприємства. Проте досі із жодним із мешканців не укладені договори на послуги, які їм надаються. Не дивлячись на це, підприємство повноцінно обслуговує колишній готель (надає послуги по збору сміття, обслуговуванню інженерних мереж, теплового лічильника і комунікацій), але чомусь мешканці відмовляються підписувати договори. Натомість переселенці склали цілий список того, що їх не влаштовує у договорі, і хочуть його змінити (що не можливо, зі слів начальника КП, адже договір типовий для всіх мешканців міста).

Саме для того, щоб пояснити ці нюанси, начальник КП і збирав мешканців, але через поважні причини зібрання довелося перенести. Проте він запевнив нас, що зібрання таки відбудеться, і він має надію, що мешканці підуть йому назустріч.  У будь-якому випадку виселяти ніхто нікого не буде.

Оксана Кириченко, Олександр Товстий

Фото використане як ілюстрація

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі