м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

автобусМинулий тиждень був надто багатий на звернення, що стосувались пасажирських перевезень. Кілька днів поспіль жителі міста і району один з поперед одного розповідали свої історії, скарги, зауваження чи навпаки – залишали схвальні відгуки про той чи інший маршрут.   

прозороПро це ми дізнаємося із сайту публічних закупівель «Прозоро». Як виявилось, протягом останнього періоду місцеві комунальні установи, відділи і приватні підприємці щедро використовували гроші. Які ж саме роботи оплачувались і що купувалось?

21618478 370225216744655 1000165775 o14 вересня в Умань з офіційним візитом, мета якого розвиток та поглиблення дружніх відносин між Ізраїлем та Україною, відвідала делегація з Ізраїлю на чолі із міністром внутрішніх справ Ізраїлю Ар᾿є Дері, Надзвичайним та Повноважним Послом Ізраїлю в Україні Еліавом Білоцерковські та представниками Верховної Ради України.

проектиНещодавно Полтавська обласна рада розпочала реалізацію Програми «Бюджет участі Полтавської області», у рамках якої кожен житель нашого району може запропонувати свою ідею, яку (якщо бути активними) профінансують на суму до 100 тис. грн. Нагадаємо, тематика проектів: енергозбереження, безпека та громадський порядок, навколишнє середовище, комунальне господарство, культура та освіта, спорт і туризм.

краснопєєвЗ нагоди Дня рятувальника у Полтаві за проявлений героїзм вручили нагороду Богдану Краснопєєву з Гадяча – навесні із палаючої оселі він виніс трьох молодших братиків.

до нашоїДнями до нашої редакції прийшла дівчинка, із собою принесла саморобного конверта, каже: «Це вам від мене особисто лист».

Доброго дня, шановні працівники редакції!

До вас звертається учениця 4 класу Ангеліна Чирвон. Я живу з мамою. Вона – найдорожче, що в мене є. Вона добра, чуйна і справедлива. Але, на жаль, моя мама дуже хвора. Нещодавно їй зробили операцію: поміняли суглоб на правій нозі. Але треба міняти і на лівій.

ДТП11.09.2017 р. на пункт звязку частини 6 ДПРЧ надійшло повідомлення зі служби 102, про те, що 11.09.2017 року між селами Петрівка- Роменська — с.Ручки Гадяцького р-ну відбулося ДТП.

Гадяцький РС  ГУ ДСНС

писарівщинаДо редакції звернулась жителька Писарівщини Ірина Цілуйко. Вона розповіла, що у серпні цього року її родина взялася розчищати чагарники навпроти їхнього двору поблизу місцевого ставка, мовляв, заготовляли дрова. Саме через це у них тепер неприємності. Орендар ставка побачив у діях родини Цілуйків протизаконні дії і повідомив про це правоохоронців, які з’явились на місце події і усе зафіксували. Через кілька днів після цього на подвір’ї, де мешкають Цілуйки, поліцейські, зокрема слідчий С.Боряк, у присутності понятих згідно ухвали суду, провели обшук.  В ухвалі суду, яку нам також дали переглянути, указано, що 4 серпня до Гадяцького ВП надійшло повідомлення від Олександра Стеценка, який стверджував, що виявив поруб 4 дерев акації у прибережній зоні ставка, який ним орендується.  Досудове розслідування встановило, що Олександр Цілуйко причетний до скоєння даного кримінального правопорушення. Згідно протоколу, який нам показала Ірина Цілуйко, фіксували усе це фото- і відеоприлади. У ході обшуку у сараї даного домогосподарства виявлено і вилучено бензопилу, а також усі дрова, які були на подвір’ї.  

chasy dlya svidaniyaДнями ми отримали електронного листа від заступника керівника Миргородської місцевої прокуратури Сергія Бабія, у якому йшлося про те, що  5 вересня  з 11.00 до 13.00 у приміщенні Гадяцького відділу Миргородської місцевої  прокуратури буде здійснювати прийом громадян із питань, що відносяться до компетенції прокуратури, прокурор Полтавської області Микола Кармазін. Як і годиться, ми розмістили це оголошення на наших електронних ресурсах, щоб якомога більше людей могли озвучити свої питання прокурору.

картопля щеПринаймні так стверджують дбайливі господарі, які вже встигли зібрати цьогорічний урожай. У той час як помідори і огірки не надто порадували затятих городників, остання надія була на овоч, який здавна вважають чи не основним на столі кожного українця. І хоч боротьба за нього із шкідниками тривала майже ціле літо, перемога таки за нами. Як запевнили нас читачі на офіційних сторінках нашого тижневика у соцмережах, урожай у рази кращий, ніж у минулі роки. Тому вітаємо усіх і додаємо фотографії.

Сторінка 1 із 75

Loading...