м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

Лікарня змінила назву

лікарняУ березні на виконання Законів України районна рада прийняла рішення реорганізувати Гадяцьку ЦРЛ шляхом перетворення в Комунальне некомерційне підприємство «Гадяцька центральна районна лікарня» Гадяцької районної ради.

По суті, практично нічого не змінилося, а комунальне некомерційне підприємство стало правонаступником всіх прав та обов’язків ЦРЛ. Відповідно була утворена комісія з реорганізації, яка тепер займається розробкою статуту, проведенням інвентаризації майна та забезпеченням дотримання соціально-правових гарантій працівників ЦРЛ. Відомо, що їм уже повідомили про реорганізацію, і кожен, хто згоден працювати у реорганізованому підприємстві, вже уклав договори.

Для чого змінюють назву? В офіційному документі написано: «З метою підвищення рівня медичного обслуговування населення, якості обстежень, діагностики та лікування різних захворювань мешканців Гадяцького району, впровадження нових підходів щодо організації закладів охорони здоров’я та їх фінансового забезпечення».

«БМ»

Коментарі   

+7 #1 медбрат 07.06.2018, 11:55
до цього була НЕбезкоштовна державна меддопомога тепер все переходить зовсім на комерційні рейки вже б зразу назвали ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО РДА і Ко
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі