м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 390*90 шапка реклама

Резервісти Гадяцького району повернулися після зборів оперативного резерву

34640475 223272954932476 6136860739534585856 o5 червня 2018 року Гадяцький районний військовий комісаріат зустрів учасників антитерористичної операції після 30-ти денних зборів резервістів оперативного резерву.

Починаючи з 6-го травня наші резервісти Демидко Олександр Олексійович (с.Сари), Коваленко Олег Олександрович (с.Вельбівка), Зубенко Сергій Володимирович (м.Гадяч) та Давиденко Ярослав Андрійович (м.Гадяч) були направлені до 1-шої танкової бригади для проходження зборів резервістів оперативного резерву першої черги (тобто демобілізованих учасників АТО).

Час зборів максимально використаний для підвищення рівня бойової підготовки, злагодженості дій підрозділів і екіпажів.

Навчальний процес для воїнів оперативного резерву був організований максимально насичено і був досить непростим не лише для них, але й для кадрового особового складу військових частин.

Незважаючи на те, що майже весь особовий склад, задіяних до навчань бригади мав бойовий досвід. Кожен з резервістів та діючих військовослужбовців під час навчання взяли щось нове для себе.

“За взірцевість у військовій службі” – Нагрудний знак Начальника Генерального штабу Головнокомандувача Збройних Сил України отримав – Давиденко Ярослав Андрійович.

Подібні збори чекають всіх демобілізованих учасників АТО, адже агресія не закінчена, армія повинна бути в готовності захистити державу та відновити контроль над кордоном та анексованими територіями.

Від імені військового комісара та колективу Гадяцького РВК ми бажаємо Вам насамперед кріпкого здоров’я, сімейного благополуччя, адже Ви є взірцем захисників Вітчизни та патріотизму.

Позаштатний заступник військового комісара

по роботі з особовим складом Гадяцького РВК

ст. лейтенант О.І. НАЛІЗЬКО

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі