м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 390*90 шапка реклама

Гадячани на ярмарку місцевих ремісників

27999883 798750190328948 58813156 oВихідними у місті вперше провели ярмарок "Poltava Lovely local food fest". На ньому була представлена продукція місцевих ремісників. Про це повідомляє "Громадське ТВ"

Їстівні букети, солодощі, сири та мило: все це могли придбати полтавці на першому ярмарку місцевих ремісників. Тетяна Дядечко – організаторка заходу. Говорить, його головна мета представити локальних виробників Полтавщини.

"У першу чергу це популяризація цього руху, тому що я як локальний виробник знаю, як мені було важко 4-5 років тому шукати людей, які б купували мій продукт і мати можливість розказати про нього", – розповідає організаторка.

Тетяна займається сироварінням. Говорить, навіть не думала, що це стане справою її життя.

"До того як я почала варити сир, я його не любила. І взагалі, дитинство у мене в селі пройшло, з коровами й козами. І я ні молока не пила, для мене це взагалі був жах", – розповідає Тетяна.

До речі, Гадяч також не лишився осторонь цієї події. Представляти місцевий продукт поїхала родина Товстих, фермерське господарство «Добро», яке єдине у районі займається сироварінням. Нагадаємо, кілька років поспіль гадячани Олександр https://www.facebook.com/bazarmedia та Олена https://www.facebook.com/atovsta (050 404 70 52) виробляють сир із козячого молока, отриманого із власної ферми.

Наступний ярмарок локальних виробників планують провести напередодні Великодня. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі

Оголошення