м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 390*90 шапка реклама

Гадячани на ярмарку місцевих ремісників

27999883 798750190328948 58813156 oВихідними у місті вперше провели ярмарок "Poltava Lovely local food fest". На ньому була представлена продукція місцевих ремісників. Про це повідомляє "Громадське ТВ"

Їстівні букети, солодощі, сири та мило: все це могли придбати полтавці на першому ярмарку місцевих ремісників. Тетяна Дядечко – організаторка заходу. Говорить, його головна мета представити локальних виробників Полтавщини.

"У першу чергу це популяризація цього руху, тому що я як локальний виробник знаю, як мені було важко 4-5 років тому шукати людей, які б купували мій продукт і мати можливість розказати про нього", – розповідає організаторка.

Тетяна займається сироварінням. Говорить, навіть не думала, що це стане справою її життя.

"До того як я почала варити сир, я його не любила. І взагалі, дитинство у мене в селі пройшло, з коровами й козами. І я ні молока не пила, для мене це взагалі був жах", – розповідає Тетяна.

До речі, Гадяч також не лишився осторонь цієї події. Представляти місцевий продукт поїхала родина Товстих, фермерське господарство «Добро», яке єдине у районі займається сироварінням. Нагадаємо, кілька років поспіль гадячани Олександр https://www.facebook.com/bazarmedia та Олена https://www.facebook.com/atovsta (050 404 70 52) виробляють сир із козячого молока, отриманого із власної ферми.

Наступний ярмарок локальних виробників планують провести напередодні Великодня. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі