м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

Громадський транспорт не для громадян

автобусСьогодні я вирішила проїхати увесь маршрут нового автобуса, щоб зрозуміти як і куди він усе таки їде та зробити цього не вдалося. О 10.50 він мав забирати людей на зупинці «Малий круг». Та певно одна людина то вже й не пасажир. Мало того, що водій запізнився на 7 хвилин, та ще й не зупинився, мої «голосування» він до уваги також не прийняв. Може він мене і не помітив, але ж графік складений. А згідно статті 39 Закону України про транспорт «Основні права обов’язки водія автобуса, таксі» у якій чітко вказано, що водій зобов’язаний дотримуватися визначеного маршруту та розкладу руху автобуса , а також оголошувати назви зупинок і відведений час стояти на них. Виходить, заробітну плату отримує, паливо «викатує справно» , а роботу свою якісно не виконує!

Якщо у когось ще є зауваження, скарги чи пропозиції по даній темі – пишіть на електронну пошту, чи звертайтеся до редакції. Будемо раді вам допомогти!

«БМ»

Коментарі   

0 #2 Dee Jem 13.11.2017, 11:50
Такая же ситуация! одного человека на малом круге не забирает, делает вид, что никого нет! Это относится к молодому водителю! к остальным претензий нет.
Цитата
+2 #1 Georg 03.11.2017, 14:01
Часто бачу його взагалі порожнім... Може то пасажири-невиди мки?
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...