м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

Відновив рух автобус "Підварок-Молодіжна"

розклад автобусаЗ 1.09.2017 року відновив свою роботу автобусний маршрут «Набережна Грунь – Молодіжна». Відтепер жителі віддалених районів  безперешкодно зможуть пересуватися містом за таким розкладом:

Зупинка         Час відправлення

МКП «Комунсервіс»           6-40

АТП 15337    6.45

АЗС «Надєжда»        6.55

АС «Гадяч-2»            7.00

Пам’ятник Шевченку          7.05

Пл. Соборна  7.10

Продуктовий магазин         7.13

Вул. С. Білохи          7.15

Вул. Набережна Грунь        7.18;  другий рейс 8.35

Вул. С. Білохи          7.21;  другий рейс 8.40

Магазин продуктовий         7.25; другий рейс 8.45

Пл. Соборна  7.30; другий рейс 8.50

Магазин «Майстер» 7.33; другий рейс 8.55

АС «Гадяч»   7.36; другий рейс 9.00

Вул. Дзержинського            7.38

Вул. Молодіжна       7.40

С.Ковалевщина (кіоск)        7.45

Цегельний завод      7.48

Вул. Молодіжна       7.50

Школа №4     7.55

Пров. «Базарний» (РІТС)    7.58

Вул. Терешкової (книжковий)       8.00

Пам’ятник Шевченку          8.05

Пл. Соборна 8.10

Магазин «Продуктовий»    8.15

Вул. С.Білохи           8.20

Вул. Набережна Грунь        8.25

Фото використане як ілюстрація

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі