м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

Відновив рух автобус "Підварок-Молодіжна"

розклад автобусаЗ 1.09.2017 року відновив свою роботу автобусний маршрут «Набережна Грунь – Молодіжна». Відтепер жителі віддалених районів  безперешкодно зможуть пересуватися містом за таким розкладом:

Зупинка         Час відправлення

МКП «Комунсервіс»           6-40

АТП 15337    6.45

АЗС «Надєжда»        6.55

АС «Гадяч-2»            7.00

Пам’ятник Шевченку          7.05

Пл. Соборна  7.10

Продуктовий магазин         7.13

Вул. С. Білохи          7.15

Вул. Набережна Грунь        7.18;  другий рейс 8.35

Вул. С. Білохи          7.21;  другий рейс 8.40

Магазин продуктовий         7.25; другий рейс 8.45

Пл. Соборна  7.30; другий рейс 8.50

Магазин «Майстер» 7.33; другий рейс 8.55

АС «Гадяч»   7.36; другий рейс 9.00

Вул. Дзержинського            7.38

Вул. Молодіжна       7.40

С.Ковалевщина (кіоск)        7.45

Цегельний завод      7.48

Вул. Молодіжна       7.50

Школа №4     7.55

Пров. «Базарний» (РІТС)    7.58

Вул. Терешкової (книжковий)       8.00

Пам’ятник Шевченку          8.05

Пл. Соборна 8.10

Магазин «Продуктовий»    8.15

Вул. С.Білохи           8.20

Вул. Набережна Грунь        8.25

Фото використане як ілюстрація

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...