м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 360x90 1-1 (шапка) Друкарня 3
Банер 390*90 шапка реклама

Гадячани приєднуються до всеукраїнської організації «Авто Євро Сила»

1до оцьой приліпить іншуМинулої суботи представники організації, що займається захистом прав власників автомобілів, завезених із країн Європи, були проїздом у Гадячі. На зустріч із ними, яка була наперед анонсованою, зібралось близько 20 жителів району і міста, які ризикнули придбати собі такі авто.

Нагадаємо, згідно чинного законодавства, на нерозмитненому авто можна їздити рік, а потім він має покинути Україну. Не зважаючи на такі жорсткі правила, попит на такі авто великий, адже ціни в Євросоюзі, особливо на машини до 2010 року випуску, у кілька разів нижчі, ніж в Україні. Наприклад, авто в Литві може коштувати 4 тисячі євро, а в Україні, після сплати всіх податків, – від 10 тисяч.

2оцю приліпить до першоїЯк виявилось,  на початок вересня у Києві прихильники руху «Авто Євро Сила» анонсували проведення масштабної акції. Вони хочуть зібрати в центрі столиці 100 тисяч авто з іноземними номерами, щоб переконати ВР у необхідності запровадити європейські умови розмитнення, а також припинити дискримінацію українців у питаннях ввезення автомобілів.

Гадячани уважно вислухали представників організації, обмінялися із ними контактними номерами, а також виявили бажання стати членами організації.

Оксана Кириченко

 

За даними Митної служби, в Україні налічується понад 50 тисяч автомобілів з іноземними номерами. Але в організації «Авто Євро Сила», що представляє інтереси власників не розмитнених машин, вважають ці цифри заниженими. За їх даними, у країні близько 1,5 мільйони таких авто. У Гадяцькому районі налічується більше 30 автомобілів із європейськими номерами. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі

Оголошення