м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 728х90 шапка (решта сторінок) Квартири від забудовника

DSC 4122 копияУ день святкування 21 річниці дня конституції України представники молоді гадяччини отримали ID- картки паспорти громадянина України: Едуард Ревега, Анастасія Троценко, Ростислав Гребенник, Валерія Бутко, Валентин Звіздун, Юлія Єремченко, Катерина Шульга, Ярослав Спориш.


DSC 3428 копияСпробувати себе у живому спілкуванні з іноземцями, застосувати свої знання в іграх, конкурсах, змаганнях, театралізованих виставах, відкрити свої таланти і отримати неоціненний досвід. Це все змогли випробувати на собі діти, які відпочивали у ДОТ «Горизонт» під час першої зміни. Адже саме тоді до них у гості завітала група  інструкторів-мовників із Сполучених Штатів Америки. Ми не могли проґавити цієї події і тому напередодні від’їзду американських гостей встигли із ними зустрітись.

каналізаціяКаже Віра Кияшко, майстер Гадяцького ВУ ЖКГ. Саме вона минулого понеділка контролювала проведення робіт по промивці і прочистці колекторних труб і прибудинкових колодязів у місті. А виконувати роботи вчергове до нас завітала київська фірма « Відновлення інженерних систем».

лабораторія18 червня – День медичного працівника 

Кожен із нас у своєму житті здавав аналізи в лабораторію.  Хтось не надто полюбляє ці процедури, а хтось ставиться до них відповідально. Прикро, але не всі розуміють, що саме завдячуючи результатам досліджень лікар надає якісну медичну допомогу. Саме аналізи «розкажуть»,  де організм дав збій. І в той самий час одна-єдина помилка під час проведення лабораторних досліджень може коштувати людині  здоров’я, а іноді й життя. Із впевненістю можна сказати, що професію лаборанта обирають лише відповідальні і сконцентровані особистості. Саме про працівників клініко-діагностичної лабораторії Гадяцької ЦРЛ і буде наша наступна розповідь.

тренінгНаше місто стало учасником туристичного проекту «Мандруємо Полтавщиною». На перший погляд можна побачити, що роботи у напрямку розробки туристичних маршрутів ведуться, ландшафти приводять у більш сучасний стан, ремонтують дороги, насаджують молоді дерева, розчищають чагарники. Одним словом – стараються навести лад по всьому місту. Але роботи ще вистачає. І основною перепоною у досягненні мети щодо осучаснення міста є те, що ми, місцеві жителі, боїмося взяти ініціативу у свої руки і реально підійти до вирішення проблем без зайвих балачок. Простіше дотримуватися приказки «Моя хата скраю», мовляв, хай думає про це влада. Але треба пам’ятати про те, що лише спільними зусиллями як громади, так і влади можна досягти позитивного результату у розвитку культури та туризму міста.

1Вона із дитинства мріяли бути щасливою. Після закінчення школи опанувала улюблену професію – стала хореографом. Невдовзі народила донечку. Але коханою стати так і не змогла. У пошуках кращого життя доля закинула її у далекий Китай. Як склалося її життя на іншому кінці світу – ми розповімо вам далі.

торяник кіноНа Трійцю, продовжились зйомки фільму  Миколи Торяника за мотивами твору М.Гоголя «Купальська ніч». Чудовий сонячний день, море ромашок, квітучі луки, спів птахів і квакання жаб. Цього разу головними діючими особами були діти. Дуже талановиті Софійка Гончаренко і Саша Шелєпов відмінно провели знімальний день. Режисер зйомок вдячний всім за надану матеріальну та технічну допомогу і запевняє, що  зроблять все, щоб фільм не просто відбувся, а ним пишалися наші земляки.

«БМ»

Сторінка 1 із 56

Loading...