м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 390*90 шапка реклама

ІMG 5454.54Саме під таким гаслом з урочистостями, концертами, частуваннями, вікторинами, розвагами на всі смаки і подарунками місто відсвяткувало свій День народження. Дійсно, Гадяч славиться умільцями і працьовитими людьми, тому чи не кожного жителя по праву можна вважати причетним до цього свята. Варто пам’ятати і вшановувати здобутки усіх тих, хто в минулому творив історію, збагачував традиції міста, розбудовував, боронив від ворога та відроджував із попелу. У той же час слід із вдячністю ставитись до сьогодення – із року в рік у Гадячі відбуваються позитивні зміни, реалізуються успішні проекти та творчі ініціативи. Особливу атмосферу щирості, доброзичливості і затишку відчуває кожен, хто хоч раз приїздив сюди. І в цьому справді неабияка заслуга самих містян, які своїм ентузіазмом, натхненням, невтомною працею і турботою про рідний край творять її славне та успішне майбутнє.

Поринути у неповторну атмосферу святкування ви зможете завдяки нашому фото-звітові. Роздивляйтесь,  шукайте себе на світлинах, згадуйте, як це було, і пам’ятайте – ми творимо свою історію разом.

петиція10 вересня на офіційному сайті міської ради rayon.org.ua Наталія Дорогань, представник ГО «Врятуйте наші душі», опублікувала петицію із проханням створити комунальну службу з питань утримання та поводження з тваринами в м. Гадяч.

Пропонуємо повний текст петиції для ознайомлення.

originalПоліція Гадячини встановлює осіб, які вчинили розбійний напад на двох пенсіонерів у селі Сергіївка

Вночі на 19.09.2018 року в селі Сергіївка четверо невідомих осіб проникли до помешкання 92-річної жінки та 87-річного чоловіка та із застосуванням фізичної сили заволоділи грошовими коштами в сумі 3800 грн.

859927 6 w 1200Райцентр Миргород на Полтавщині називають столицею сала, пише gazeta.ua.

Його готують за спеціальною технологією — запікають у соломі за певної температури. Повну рецептуру продавці тримають в секреті. По сало їдуть з усієї України. Його обожнюють як і місцеві, так і відпочивальники ʺМиргород-курортуʺ, що складається з 4 відомих оздоровчих санаторіїв з мінеральною водою.

Щороку Миргород приймає близько 30 тис. гостей. Сало продають на центральному ринку, що починається за 300 метрів від курорту.

berry lady.ru images otbelit kozhu 3 e151070601119919 вересня
Сьогодні «Михайлове чудо»; не перестаємо дивуватися, хто прощає за «не знаю» і що брати на озброєння. 

Сьогодні чудо Михаїла, а якщо бути точнішим – чудо Архістратига Михайла, яке трапилося в Хонах (Колоссах). У Фрігії, неподалік від міста Ієраполя, знаходився храм на честь архістратига Михаїла. Він був збудований коштом місцевого заможного мешканця на знак подяки за одужання доньки.

Сторінка 1 із 169

Вхід через соц.мережі

Оголошення