м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

визволення11 вересня біля Вічного вогню відбувся святковий мітинг з нагоди 74-ої річниці визволення міста Гадяч. Сумно споглядати, як із кожним роком ветеранам усе важче приходити на відзначення цієї пам’ятної дати. Та що й казати, якщо й самих ветеранів стає все менше й менше. Щирими словами звертались сьогодні до тих, хто із гордістю носить звання «ветеран Другої світової війни» місцеві чиновники, а школярі привітали їх букетами барвистих квітів. Короткі спогади про війну лунали із уст стареньких. А у присутніх навертались сльози, коли вони низько вклонялися перед Вічним вогнем і покладали квіти у пам’ять безсмертного подвигу визволителів рідної землі.

Традиційно після урочистостей на усіх вже чекала польова каша і «фронтові».

Оксана Кириченко

    

пильщткЦього року обласний конкурс-змагання вальників лісу проводило Борівське лісництво Полтавського лісгоспу. Лісники демонстрували свою майстерність у п’яти конкурсах: заміна ланцюга пилки, розкряжування стовбура комбінованим різом, точне розкряжування, відокремлення сучків від стовбуру, звалювання дерева.

Переможці обласного конкурсу поїдуть у столицю для участі у наступному етапі змагань.

Серед переможців і Олександр Найда, працівник ДП «Гадяцький лісгосп».

До трійки призерів увійшли представники Гадяцького, Пирятинського та Полтавського лісгоспів.

За матеріалами прес-служби ПОУЛМГ

зенітно ракетний комплекс зіл 157У період із жовтня 1962 по листопад 1963 року над світом нависла реальна загроза ядерної війни через спроби США придушити соціалістичну революцію на Кубі. І лише завдяки титанічним зусиллям політиків і дипломатів вдалося вирішити протиріччя мирним шляхом та погасити складний виток напруги. Певну роль тоді відіграли і збройні сили колишнього Союзу.

Інтернаціональний обов’язок у тих далеких роках на острові Куба виконували і наші земляки, воїни-інтернаціоналісти В.Я. Макуха, В.П. Дудка, І.П. Дегтярь, І.І. Коваленко, І.К. Король, В.Г. Удовіченко, а також ті, хто вже пішов із життя: М.Л. Коломацький у 2000 році і А.І.Семенець у 2012 році.

21083143 289333594877614 2449165201409760867 oЦікаве і не схоже на жодне інше свято села відбулося 27 серпня у Вельбівці. Організоване і проведене гуляння завдяки працівникам сільського Будинку культури, і, мусимо визнати, це їм вдалося.

браварчаниУ селі Супрунівка Полтавського району 11 серпня проходив 1-й фестиваль родинного свята «За все, що я маю, дякую батькам». На святі були присутні близько 40 подружніх пар, які прожили в шлюбі більше 50 років. Вікова категорія різна, наймолодшій учасниці 5 років, найстаршій – 80.Серед запрошених було і тріо із Броварок «Броварчанка» у складі: Олексія Васильовича та Ганни Наумівни Нечипоренків і Мотрони Павлівни Мельник. Їх виступ зробив справжній фурор. Крім прекрасного виступу, вони ще й пригощали всіх присутніх власноруч спеченим короваєм.

Н. Дубовик, зав. сектором Полтавського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи

Катерина Куришко у першому ряду четверта зліваЗолота медаль ХХ Олімпійських ігор (Мюнхен, 1972 рік) – найбільша гордість Катерини Куришко. Вона, у минулому звичайна сільська дівчинка, досягла чималих спортивних висот і завдячує цьому своїй малій батьківщині. Народилася у селі Тепле, там закінчила 9 класів, далі пішла навчатися до Веприцької школи, звідки й почалися спортивні здобутки.

світитьСвітить не усім

«Останнім часом часто пишуть і звітують, що по місту освітлення замінюють. Тільки й читаємо, що «виконані роботи по заміні світильників на енергозберігаючі на вулицях Полтавська, Лохвицька, пл. Соборна, пл. Миру, гадяцька гора…» Та тільки ми чомусь цього ремонту не бачимо!

Сторінка 1 із 55

Loading...