м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

автобусикШановний Володимире Олександровичу!

Я, як не байдужий українець, люблю не тільки своє рідне село Максимівку, а й наше місто Гадяч та весь район з усіма його селами і хуторами, бо все це – Україна.

І мені теж боляче, коли дізнаюся про негаразди в нашому славетному місті Гадячі.

Саме тому я і підняв питання про напис «Рідне місто» на міському автобусі, бо якраз саме представники громадськості міста і повідомили мені про свої підозри і нарікання, наявність яких Ви заперечуєте з приводу вказаного напису.

Iz pisem chitatelej 1280x1000Продовження, початок № 40, 41

Із кінця  XIX століття, а то й раніше, у Гадячі поправляли здоров’я від сухот, у 1912 році був заснований туберкульозний санаторій. Так, у свій час у нас поправляли своє здоров’я Леся Українка, Алтер-Ребе (засновник руху Хабад) із своєю донькою, а при рад. владі із усього Союзу лікувалися військові. Миргородський санаторій був заснований у 1917 році, на п’ять років пізніше. А що сьогодні? У Миргороді відпочивають з усього світу, а у нас – обласного значення. Хоча природні умови у нас кращі. Чого вартий реліктовий дубовий гай біля санаторію.

6b13a676ec300f425310beb73c34f82e RSZ 690Продовження, початок у №40 від 5 жовтня.

З кожним роком кількість атмосферних опадів усе менша й менша. Рослинність, особливо трава, уже в кінці липня відмирає, а це сприяє виникненню пилових бур. А вони являються одним із факторів замулення водойм. Тому терміново потрібно висаджувати зелені насадження не тільки в степу, а й вздовж русла рік. Чим ширші наснаження – тим краще, адже відомо, що ліси та вода притягують атмосферні опади. А все це разом – збільшення флори і фауни даного регіону та покращення екології.

Bir Sevda Masal 1024x709Нещодавно в пресі була інформація про будівництво ГЕС на шлюзі-регуляторі. Це добре! Що це дасть? Хоч і невеликий, але плюсик у виробництві української ел. енергії, до того ж «зеленої»! Будуть хоч і не багато, а все ж робочі місця.

doc6j2vfzf0f9h1enm9z8hc 800 480Вода складається з двох хімічних елементів – водню та кисню. Наче все просто, але вода має й безліч властивостей. Вона може бути живою чи мертвою, має пам'ять про добре і погане, у ній народжується життя і без неї гине, її використовують при освяченні та в лікувальних цілях. Вода також є універсальним розчинником: кислоти, луги, солі й гази. І від того, у якому середовищі знаходиться вода, такий хімічний склад вона має.

how to effectively manage 100 emails a day with GmailПоштовхом до продовження мною теми «реформи» у прокуратурі була замітка у тижневику від 7.09.2017 року. Так склалося, що я була однією з дійових осіб того «дійства», адже прийомом його назвати неможливо. Але спочатку внесу деяке уточнення, а саме: із повною гарантією і відповідальність заявляю, що прокурор області М. Кармазін 5.05.2017 року  у відділ місцевої поліції не з’являвся.

why you must think positive LargeХочу поделиться своими впечатлениями от «действа», которое наблюдала вечером 9 сентября на городской площади. Эмоции зашкаливают, поэтому смолчать не могу. Что сказать? Ничего нового, несмотря на перемены в сознании людей, не произошло. Все та же «совдепия» в чистом виде. Выступление депутата Р. Богдана было явно рассчитано на людей с двумя извилинами в мозгу.

Сторінка 1 із 26

Вхід через соц.мережі