м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 360x90 1-1 (шапка) Друкарня 3
Банер 390*90 шапка реклама

0 02 04 3390eb78d08117514bbcc894f19717f8542504763f2d71d93f080d4977f25d75 full"Шановна редакціє!

Газету «БМ» від 19.07.2018 року я отримав на п’ятий день після виходу, тобто 24 липня. Місце мого проживання знаходиться майже посередині між редакцією і «Укрпоштою», тобто цю відстань черепаха може подолати за кілька годин. Та як би там не було, газету я отримав, хоча і не свіжу на вигляд, але і то добре при нашому житті.

Відкривши газету, щоб прочитати новини, нехай і тижневої давнини, я з подивом виявив, що вона була вже кимось прочитана з авторучкою в руках, про що свідчили підкреслені деякі оголошення  (стор. 21, 22, фото додаю). Гортаючи сторінки далі, я також виявив відсутність купона безкоштовного оголошення, який був вирізаний (стор.27).

2 школаДо редакції з листом звернулись батьки учнів Гадяцької спеціалізованої школи №2 ім. М. Драгоманова. Суть звернення: кілька класів зводитимуть в один, дітей стане по 33-36. Батьки вважають, що це грубе порушення закону, яке погіршить навчальний процес, ускладнить його як для учнів, так і для вчителів.

«Доброго дня, шановна  редакція. Нас, батьків учнів 5-А та 5-Б класів Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. М. Драгоманова повідомили про об’єднання класів у новому навчальному 2018-2019 році. Тобто наповнюваність нашого  шостого класу становитиме в середньому 34 учні.

Поставлені перед фактом реформування з початком нового навчального року нашого класу, батьки не згідні з позицією відділу освіти, молоді та спорту  Гадяцької міської ради. Ця інформація викликала великий резонанс серед нас, батьків. Ми категорично проти об’єднання.

55d3df80b3d37e605939725c66cacbaeНаталія Миколаївна Кулик, Наталія Іванівна Богуш, Вікторія Василівна Королько, Валентина Іларіонівна Заїка, Наталія Іванівна Торяник, Антоніна Василівна Єфіменко, Світлана Вікторівна Нестеренко, Валерій Іванович Кулик, Ігор Якович Гак, Сергій Васильович Дроб’язко та всі медичні сестри. А також Віталій Віталійович Кириченко, Оксана Олександрівна Левченко, Оксана Григорівна Ченчик, Лариса Григорівна Торяник, Лариса Миколаївна Смаль, Альона Валентинівна Михайлик, Любов Володимирівна Гресь та всі ті, хто зараз знаходиться на заслуженому відпочинку.

dyakuyu 1Ще вчора ви почувалися чудово, а сьогодні захворіли чи з вами трапився якийсь випадок. І звісно вам знадобиться людина, яка зобов’язана вас врятувати. Лікар – ось хто вам потрібен, професіонал, який присвятив своє життя важкій, повній самовіддачі роботі.

От і на моєму життєвому шляху у сонячний прекрасний день 27 травня, якраз на Трійцю, зустрілися справжні фахівці, медики за покликанням, просто добрий і привітний колектив Гадяцької ЦРЛ.

HElpi4У четвер до редакції зателефонував житель Веприка:

«Договір оренди із с/г підприємством закінчився, і я законно посіяв на своїй ділянці соняшник. Тепер же представники підприємства пригнали «Джон Діра» і хочуть перекультивувати. Мотивують тим, що договір, який укладали на 5 років, підписували 2.01.2013, а зареєстрували його аж через півтора роки.

листДуже дякую Олександру Гавриленку, за розрішення на індивідуальне опалення, також за зрозуміле роз’яснення законів особо по формі Q макс. = Q теплоенерго бакс – Q зарплата Костенко. Я більше 10 раз прочитав пояснення та так і не зрозумів за що конкретно нараховуються кошти. На горищі ніяких комунікацій теплоенерго немає, в підвалі моєї власності немає, водопостачання теплої води в квартирі вирізане повністю за водопостачання і водовідведення платиться у ЖКГ, при наявності трубопровода гарячої води, у квартирі гарячої води майже не було. Виходить тільки за східці я винен теплоенерго за березень до сплати 253, 11 грн. бо КПТГ не веде окремого обліку за місця загального користування. Поясніть мені чого я повинен оплатити те чого у мене немає. Аналізуємо сам платіж, за місця загального користування, якщо користувач зовсім не користується цими місцями, з пояснень зобов’язаний платить, бо у теплоенерго втрати, хто оплатить мої втрати. Я хочу свої кошти використати на утеплення квартири та де там, мені треба сплатити втрати теплоенерго, яке палець об палець не вдарить, за своє збереження тепла, а при такому розкладі я буду спалювать більше газу і оплачувать чиїсь втрати.

istock 615598000Так подумали книшівчани і... А Володимир Терещенко запропонував у побудованому майже 20 років тому, але так і не відкритому будинку престарілих обладнати і відкрити банкетний зал. Це він піддивився в Європі у родичів на селі. За його словами, це не ресторан, не кафе і не забігайлівка, а зал застільних урочистостей, як приємних та веселих (іменини, хрестини, весілля), так і сумних (поминальні обіди). Раніше в нас такі урочистості відзначали у тісних хатах, потім придумали шалаші, курені. Добре кому повезло, якщо це в теплу пору року, та ще й при добрій погоді,то можна надворі, а якщо ні? А зараз шалашів немає, вдома вже ніхто не хоче такого відбувати. А потреба в подібних заходах завжди була, є і буде, не зважаючи на пору року, погоду, економічний стан в країні чи кожного з нас. Запропонована методика там випробувана давно, дуже проста і зрозуміла. Хто не може замовити ресторан чи кафе, але на видумку багатий (а селяни всі тямущі), готує страви і закуски з кумами, родичами вдома, потім у термосах, каструлях, відрах перевозить сюди. У відведеній кімнаті при потребі підігрівають, розкладають і накривають столи. Відзначають подію, прибирають, і зал чекає наступного разу. Не треба возити столів, лавок, думати про освітлення, тепло. Все обладнано.

Сторінка 1 із 28

Вхід через соц.мережі