м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 390*90 шапка реклама

автобусАнфиса Величко написала 6 січня на своїй сторінці у Фейсбук:

«У переддень такого великого свята нікому не хотілося б псувати настрій, ні собі, ні тим більше оточуючим! Але таке, на жаль, трапляється.

листЧоловік від’їжджає на заробітки за кордон. Потім запрошує до себе дружину. Бо там краще! Потім забирають і сина-першокласника… А що, мають право на свободу пересування, на свободу місця проживання, на пристойні заробітки. «Підзаробимо і приїдемо». А чому б і ні? Риба вибирає де глибше, а людина – де краще! Але все це потихесеньку переходить з тимчасового на постійне місце проживання .

0 02 04 3390eb78d08117514bbcc894f19717f8542504763f2d71d93f080d4977f25d75 full"Шановна редакціє!

Газету «БМ» від 19.07.2018 року я отримав на п’ятий день після виходу, тобто 24 липня. Місце мого проживання знаходиться майже посередині між редакцією і «Укрпоштою», тобто цю відстань черепаха може подолати за кілька годин. Та як би там не було, газету я отримав, хоча і не свіжу на вигляд, але і то добре при нашому житті.

Відкривши газету, щоб прочитати новини, нехай і тижневої давнини, я з подивом виявив, що вона була вже кимось прочитана з авторучкою в руках, про що свідчили підкреслені деякі оголошення  (стор. 21, 22, фото додаю). Гортаючи сторінки далі, я також виявив відсутність купона безкоштовного оголошення, який був вирізаний (стор.27).

2 школаДо редакції з листом звернулись батьки учнів Гадяцької спеціалізованої школи №2 ім. М. Драгоманова. Суть звернення: кілька класів зводитимуть в один, дітей стане по 33-36. Батьки вважають, що це грубе порушення закону, яке погіршить навчальний процес, ускладнить його як для учнів, так і для вчителів.

«Доброго дня, шановна  редакція. Нас, батьків учнів 5-А та 5-Б класів Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. М. Драгоманова повідомили про об’єднання класів у новому навчальному 2018-2019 році. Тобто наповнюваність нашого  шостого класу становитиме в середньому 34 учні.

Поставлені перед фактом реформування з початком нового навчального року нашого класу, батьки не згідні з позицією відділу освіти, молоді та спорту  Гадяцької міської ради. Ця інформація викликала великий резонанс серед нас, батьків. Ми категорично проти об’єднання.

55d3df80b3d37e605939725c66cacbaeНаталія Миколаївна Кулик, Наталія Іванівна Богуш, Вікторія Василівна Королько, Валентина Іларіонівна Заїка, Наталія Іванівна Торяник, Антоніна Василівна Єфіменко, Світлана Вікторівна Нестеренко, Валерій Іванович Кулик, Ігор Якович Гак, Сергій Васильович Дроб’язко та всі медичні сестри. А також Віталій Віталійович Кириченко, Оксана Олександрівна Левченко, Оксана Григорівна Ченчик, Лариса Григорівна Торяник, Лариса Миколаївна Смаль, Альона Валентинівна Михайлик, Любов Володимирівна Гресь та всі ті, хто зараз знаходиться на заслуженому відпочинку.

dyakuyu 1Ще вчора ви почувалися чудово, а сьогодні захворіли чи з вами трапився якийсь випадок. І звісно вам знадобиться людина, яка зобов’язана вас врятувати. Лікар – ось хто вам потрібен, професіонал, який присвятив своє життя важкій, повній самовіддачі роботі.

От і на моєму життєвому шляху у сонячний прекрасний день 27 травня, якраз на Трійцю, зустрілися справжні фахівці, медики за покликанням, просто добрий і привітний колектив Гадяцької ЦРЛ.

HElpi4У четвер до редакції зателефонував житель Веприка:

«Договір оренди із с/г підприємством закінчився, і я законно посіяв на своїй ділянці соняшник. Тепер же представники підприємства пригнали «Джон Діра» і хочуть перекультивувати. Мотивують тим, що договір, який укладали на 5 років, підписували 2.01.2013, а зареєстрували його аж через півтора роки.

Сторінка 1 із 28

Вхід через соц.мережі

Оголошення