м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 390*90 шапка реклама

Добрі справи

Оробей ФОТОЧотири роки тому у нашому місті був створений молодіжний творчий колектив «Made in Hadiach». Точніше сказати, тоді він був ще без назви, і слово «колектив» теж якось голосно звучало. Просто режисер районного Будинку культури Олександр Глік зібрав енергійну, веселу, талановитумолодь і вирішив подарувати гадячанам на Новий рік гарний настрій.

Для створення та проведення новорічно-розважальної програми потрібні були не лише таланти, а й матеріальна підтримка. Це починання підтримав і продовжує підтримувати депутат Гадяцької районної радиВіктор Оробей.

Відтоді кожного року у передноворічні дні креативний, молодий, талановитий гурт «Made in Hadiach» збираєу кіноконцертному залі«Дружба» своїх шанувальників на цікаве музично-розважальне шоу. І цього рокумешканці та гості містане залишилися без подарунка: відпочили і отримали величезний заряд позитиву. 

На фото: Депутат Гадяцької районної ради Віктор Оробей ігурт«Made in Hadiach»: спілкування з талановитою молоддю завжди приємне і заряджає позитивом

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі