м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 390*90 шапка реклама

Маде ін Гадяч копияУже стало гарною традицією напередодні Нового року збиратися у теплому затишному колі знайомих і друзів. Цей рік не став виключенням, і молодіжний сучасний колектив «Маde in Hadiach» провів п’ятий Новорічний концерт у ККЗ «Дружба». Як завжди, на запрошених чекали веселі жарти, запальні танці, пісні й подарунки. Гучні оплески та сміх не затихали.

rekord 1У ЗІНЬКОВІ НА ПОЛТАВЩИНІ ПРИКРАШАЮТЬ НАЙВИЩУ УКРАЇНСЬКУ НОВОРІЧНУ ЯЛИНУ

За два роки після визнання новорічного дерева у Зінькові найвищим серед живих в Україні, воно виросло трохи більше, ніж на метр. Табличку, що засвідчує рекорд, встановили поруч із ялинкою.

корупціяКорупція в Україні – вічнозелена тема, яку всі кому не ліньки люблять обговорювати. Політична сила, перебуваючи в опозиції, говорить про продажну владу. Ставши владою, говорить про те, що знає проблему і ось-ось її остаточно подолає. Але проходить час, і корупція або «перемагається» або «перестає бути проблемою» – так стверджує нова влада. Стара, яку звинувачували в продажності, ставши вже опозицією, затягує звичну українському виборцю пісню про «продажність влади (вже нової)». І так від виборів до виборів крутиться колесо боротьби з цим ганебним явищем.

0 02 05 a20ebf4e11930e17f8dafb8e1b610fa8b1d6a9405d4593754327f1da65161055 fullСьогодні, 30 листопада, починаючи з 10.00 години у «Гадяцькому коледжі культури і мистецтв ім ІП Котляревського» - ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ. Гостинно запрошуємо талановиту молодь Полтавщини!

DSCN8132 копияПодія, яку святкували 9 листопада у ККЗ «Дружба», зібрала творчих людей, які іскорками таланту запалюють серця і ведуть за собою тих, хто любить пісню,  поетичне слово, запальний танець. Це свято тих, хто своєю невтомною працею та вагомими здобутками збагачує духовну скарбницю, хто підносить і звеличує національну культуру. Наші працівники культури завжди вражають своєю неповторністю та різнобічним репертуаром, вони гідно презентують самобутнє мистецтво Гадяцького краю.

Сторінка 1 із 30

Вхід через соц.мережі

Оголошення