м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

Це цікаво: Які купюри найчастіше підробляють

ce627b346f409b4344bdb1961d87d176У Національній поліції розповіли, підробки яких купюр найчастіше знаходять в Україні.

Начальник відділу протидії злочинам у фінансовій, банківських сферах та зовнішньоекономічній діяльності Департаменту захисту економіки Нацполіції України Руслан Стрембіцький поділився, які банкноти найчастіше підробляють, інформує Економічні відомості, новини.

“Найчастіше в Україні виявляють підробки таких купюр: є 200, 500 гривень, 100 доларів та 100 євро”, – розповів він.

Здебільшого, фальшиві гроші виявляються під час великих перерахунках коштів, знятті з банкоматів, купівлі у “міняйл” і незаконних обмінниках.

“Більша частина вилучається при інкасації в банкоматах та терміналах”, – підкреслив Стрембіцький, додавши, що найбільше страждають Одещина, західні області та приморський регіон загалом.

Майже 80% підробок надходять з країн Близького сходу та Європи.

“На таких купюрах зазвичай відсутні частина водяних знаків, залежно від якості. При цьому на дотик і зовнішній вигляд фальшиву купюру відрізнити важко. Трапляються випадки, коли високоякісні підробки можуть пропускати апарати по перевірці коштів”, – наголосив він.

Читать полностью на http://eizvestia.com/uk/news_society-ukr/full/1202-ce-cikavo-yaki-kupyuri-najchastishe-pidroblyayut-v-ukrainiЧитать полностью на http://eizvestia.com/uk/news_society-ukr/full/1202-ce-cikavo-yaki-kupyuri-najchastishe-pidroblyayut-v-ukraini

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі

Оголошення