м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 360x90 1-1 (шапка) Друкарня 3
Банер 390*90 шапка реклама

3 причини не використовувати пластикові пляшки повторно

бутилкиПри багаторазовому використанні пластикові пляшки можуть завдати істотної шкоди здоров'ю. Ми розповімо про три головні причини, чому не варто знову наливати воду в уже використану пляшку.
Причина № 1
Пластикові пляшки можуть виділяти шкідливі хімікати. Особливо небезпечні ємності з мітками 3 і 7 (PVC і PC) – вони містять токсичні речовини, здатні проникати в напої і викликати серйозні захворювання. А пляшки з маркуванням 1 (PET або PETE) нешкідливі тільки при одноразовому використанні.
Причина № 2
Давно відкрита пляшка з водою – ідеальне середовище для розмноження мікробів. Рівень бактерій у ній часто перевищує всі безпечні норми. Проведені дослідження показали, що відкриту воду в холодильнику із закритою кришкою можна зберігати до трьох діб. Якщо вода буде зберігатися у відкритій пляшці три доби, перед вживанням її краще прокип'ятити.
Причина № 3
Традиційна форма пластикової пляшки призводить до того, що найбільша кількість бактерій накопичується на горлечку. У результаті кришки просто кишать мікробами, здатними викликати харчове отруєння і навіть гепатит А. Щоб убезпечити себе, використовуйте спеціальну пластикову соломинку.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі