м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

1 серпня – 9-й місячний деньсрижки

Зростаючий Місяць у Скорпіоні. Якщо ви підстрижетесь у цей день, шкоди для волосся не буде, але й користі теж. Тим, хто народився у понеділок і п’ятницю, буде краще взагалі відмовитися від перукарських послуг.

polza rodnikovoi vody 1024x683Перед тим, як купити мінеральну воду, уважно вивчіть етикетку.

Улітку нам радять пити більше мінеральної води: вона і освіжає, і спрагу тамує, і організм необхідними мікроелементами насичує. Проте від арсеналу мінвод у магазинах аж очі розбігаються. Є столові та лікувальні, сильно– та слабогазовані, сульфатні та гідрокарбонатні. А яку ж обрати?

бутилкиПри багаторазовому використанні пластикові пляшки можуть завдати істотної шкоди здоров'ю. Ми розповімо про три головні причини, чому не варто знову наливати воду в уже використану пляшку.

гіпертоніяНорма артеріального тиску для молодих чоловіків – 115-125/65-80, а для молодих жінок – 110-120/60-75 мм рт. ст. Із віком тиск підвищується, для осіб середнього віку норма становить вже до 140/90 мм рт. ст. Вище даної позначки тиск підніматися не повен.

або родинаУсі ми родом із дитинства… У кожного існують перші спогади про тепло маминих рук, про бабусині казки на ніч, про татові жарти та сімейні свята. Ці спогади супроводжують нас протягом усього життя і залишаються своєрідною реліквією. Психологи стверджують, що характер людини формується в перші 5-7 років життя, і від того, якими вони були, багато в чому залежить її подальша доля.

Сторінка 1 із 35

Loading...