м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

1499077521 zakarpatc nenavidyat robotuЩо може бути гірше понеділка? Лише ранок понеділка. У цей день ми відчуваємо себе найгірше, після вихідних дуже важко налаштуватись на продуктивну працю. Проте з цією проблемою можна легко справитись. Ми пропонуємо декілька порад, як найкраще розпочати тиждень, а головне – зробити його вдалим.

Вихідні потрібні для того, щоб відпочити, розслабитися, а також приділити час собі та своїм близьким. Кращим проявом любові може стати безпричинний букет квітів або ж смачний сніданок. А для того, щоб вам не довелося довго шукати ми даруємо вам цю добірку.

kak varit ovsyanuyu kashuВівсяна каша з ожиною, яблуками та корицею

 

Каша містить необхідні нашому організму вітаміни: вуглеводи, антиоксиданти, амінокислоти, фосфор, калій, протеїн, клітковину та багато інших. Британські вчені стверджують, що регулярне вживання вівсянки зробить нас розумнішими.

23559497 1444141479033016 6857677085168586167 nНапевно ти хоч раз у житті чув вираз «тайм-менеджмент»? Так от, тайм-менеджмент — це мистецтво планування свого часу. Є дуже цікава методика, за допомогою якої, ти зможеш правильно розставити пріоритети і все встигнути. А полягає вона в тому, що всі справи умовно потрібно розділити на чотири квадрати. Тож, почнемо їх правильно розставляти.

0 8566f6 708b5c3b XL Вечір п'ятниці, подія, яку кожна працююча людина чекає з ранку понеділка. Кожен проводить час по-різному, хтось вдома з друзями і близькими, а хтось збирається і йде підкорювати місцеві бари, а сьогодні до того ж свято.  Тож стан "вчора було добре, а з ранку не дуже" гарантований добрій половині наших співвітчизників так вже точно.

Для того, щоб уникнути похмілля необхідно дотримуватися простих правил:

Сторінка 1 із 42

Вхід через соц.мережі