м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

Цілюще джерело св. МихайлаТаку назву має дуже цінне джерело. Розташоване воно поблизу села Островерхівка. Із давніх часів люди знають про цілющі  його властивості . У 20-30-ті роки і під час Другої світової війни водою з цього джерела лікували навіть рани. У наш час при детальних аналізах, зроблених у Києві, у воді виявили іони срібла. Таких джерел в Україні буквально одиниці. Воду з джерела беруть регулярно.  

школяРозпочинається новий навчальний рік, діти знову пішли до школи, але вже за новини правилами та нововведеннями. Міністерство освіти і науки України приготувало ряд змін. Ця реформа освіти передбачає, що школи отримають автономію з можливістю самостійно формувати освітні програми, навчальні плани і вибирати методики. МОН залишить за собою контроль за якістю і стандартом освіти. Управління школами буде здійснюватися на місцевому рівні.

polza rodnikovoi vody 1024x683Перед тим, як купити мінеральну воду, уважно вивчіть етикетку.

Улітку нам радять пити більше мінеральної води: вона і освіжає, і спрагу тамує, і організм необхідними мікроелементами насичує. Проте від арсеналу мінвод у магазинах аж очі розбігаються. Є столові та лікувальні, сильно– та слабогазовані, сульфатні та гідрокарбонатні. А яку ж обрати?

1 серпня – 9-й місячний деньсрижки

Зростаючий Місяць у Скорпіоні. Якщо ви підстрижетесь у цей день, шкоди для волосся не буде, але й користі теж. Тим, хто народився у понеділок і п’ятницю, буде краще взагалі відмовитися від перукарських послуг.

гіпертоніяНорма артеріального тиску для молодих чоловіків – 115-125/65-80, а для молодих жінок – 110-120/60-75 мм рт. ст. Із віком тиск підвищується, для осіб середнього віку норма становить вже до 140/90 мм рт. ст. Вище даної позначки тиск підніматися не повен.

Сторінка 1 із 35

Loading...