м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

2130807У поточному 2018 року свято Великодня припадає на перший тиждень квітня. Його в Україні святкуватимуть 8 квітня. Державою передбачений вихідний день.

Великдень 2018 в Україні випадає на перший тиждень квітня. Свято затверджене як державне, тому передбачає додатковий вихідний.Традиційно Великдень припадає на неділю. У 2018 році він випав на перший тиждень квітня, якщо не враховувати той факт, що місяць почнеться в неділю. Дата свята 8 квітня.Незважаючи на те, що чиновники обіцяли зменшити кількість святкових днів, вихідні на Великдень 2018 залишилися.

bigstock Sleeping Newborn Baby And Cloc 120760349 1 1024x66016 березня - Всесвітній день сну

Люди проводять третину свого життя уві сні (близько 25 років і більше). Варто зазначити, що навіть без їжі людина може прожити набагато більше часу, ніж без сну. Сон – це досить важлива частина нашого життя, тому про це явище нам варто знати більше.

59ca12df1994d14 березня відзначають день преподобної  Євдокії або Явдохи. Цього дня, згідно традицій, із погреба діставали картоплю і починали готувати її до висаджування. Тому напередодні найдосвідченіші городники поділились із нашими читачами порадами: як правильно доглядати за картоплею, які сорти рекомендовано саджати для вживання у їжу, які вважаються кормовими, а також про інші картопляні секрети.

захист прав

15 березня – Всесвітній день захисту прав споживачів

Усі ми, незалежно від віку, статі, освіти, соціального статусу та займаної посади, – споживачі. Тому кожен повинен знати, на що він має право і на що може розраховувати.

На жаль, не всі громадяни знають законодавство та можуть захистити свої права. Саме тому ми вирішили розповісти вам про обмін товару.

ukr oruzhie 0Практично всі роки незалежності українська армія багато в чому залишалася радянською. У всякому разі, якщо судити по техніці і озброєнню. Однак протягом останніх кількох років обличчя Збройних Сил України повільно, але впевнено змінюється. Українські зброярі модернізують стару техніку і створюють нові інноваційні розробки.

Сторінка 1 із 58

Вхід через соц.мережі