м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 360x90 1-1 (шапка) Друкарня 3
Банер 390*90 шапка реклама

застудаПік захворюваності припадає на зимово-осінній період: лише за другий тиждень жовтня у Києві захворіли понад 11 тисяч людей. Це нормальна цифра для початку епідеміологічного сезону, переконують медики.

Як насправді пов’язана погана погода та вірусні захворювання і чи може переохолодження стати причиною застуди – редакція з’ясовує в імунологів. Також разом з експертками the-village Україна  розвінчує найпопулярніші міфи про застуду.

42648968 1907540595981993 2131019659669929984 oНаталка народилася в Рашівці, у звичайній родині. Мама – фармацевт,  тато – автомеханік. Змалечку вони привчали її до праці, а бабуся прививала любов до творчості і вчила онуку співати українські пісні. Тож непосидючій, упертій  і творчій дівчинці такі заняття були до душі. Ще у дитинстві загадала бажання «бути актрисою» і поставила за мету втілити цю мрію у життя. Закінчила театральний факультет Київського національного університету культури і мистецтв. І сьогодні Наталка Кобізька – актриса театру і кіно. До того ж, днями на одному із телеканалів вийшов серіал, у якому вона грає головну роль. Про гру в театрі, зйомки у кіно, а також мрії та плани на майбутнє Наталка розповіла нам в інтерв’ю.  

dc6b4fb gallery444Скільки коштує зняти фільм для великого екрану, чому в Україну не приїжджають кінозірки світового масштабу і скільки кінотеатри заробляють на поп–корні? У фокусі "Зе Інтерв'юера" і ЕП — комерційний директор мережі кінотеатрів Multiplex Віталій Писаренко (російською) у інтерв'ю для Економічної правди. 

ДОСЬЕ

Виталий Писаренко – коммерческий директор самой большой сети кинотеатров в Украине – Multiplex. Один из самых молодых топ–менеджеров в этой сфере.

Виталий присоединился к Multiplex в качестве члена Совета директоров в марте 2015.

С декабря 2015 он участвует в операционном управлении компанией в качестве коммерческого директора и миноритарного акционера. До этого работал в стратегическом консалтинге. Свои первые деньги заработал в четыре года в Китае – Виталий озвучил рекламный ролик лапши быстрого приготовления.

9e1c4af12c 750cropОдним із питань, яке розглянули на сьогоднішній апаратній нараді у голови облдержадміністрації Валерія Головка, було підбиття підсумків проведення двомісячника охорони рибних запасів в області «Нерест-2018».

Директор Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Ігор Піддубний нагадав, що із першого квітня поточного року тривав двомісячник охорони рибних запасів на Кременчуцькому й Дніпродзержинському водосховищах та інших поверхневих водоймах краю. Заборона на лов і добування риби у весняно-літній період природного відтворення 2018 року на підконтрольних водних об’єктах Полтавщини діяла з 1 квітня по 9 червня поточного року. Ігор Анатолійович додав, що для забезпечення координації діяльності органів державного управління і державного контролю головою облдержадміністрації видано розпорядження від 12 березня 2018 року №182 «Про проведення в області двомісячника охорони водних біоресурсів під час нересту риби».

DSC 1983 копияТетяна Баленко йде нам на зустріч – розуміє, що кореспонденту знайти їхнє нове помешкання буде непросто. Двір на околиці села довгий час пустував і добряче заріс кущами та бур’яном, тому спершу, зрозуміти, що тут хтось живе, можна лише підійшовши ближче: видно витоптану траву біля шовковиці і чути голосний гавкіт собак. Кілька тижнів тому у Вельбівці з’явились новосельці – родина Баленків переїхала із Торецька Донецької області. Яким було їхнє життя під обстрілами, чому вони обрали саме Гадяччину і як живуть нині – читайте далі.

11111Еталон мужності, опора і підтримка. Додає впевненості і відчуття захищеності, вчить відповідальності і дбайливості. Огортає дітей теплом і любов’ю, виховує їх успішними, впевненими у собі, сміливими особистостями. Усі ці якості, не зважаючи на труднощі, які так часто підкидає життя, повинен мати справжній батько.  

DSC03343Минуло практично півтора роки відтоді, як «ПриватБанк» змінив свій статус із комерційного банку на державний. Особливих змін у його технологіях, персоналіях, стратегії й тактиці через це не відбулося, хіба що тепер значна частина ресурсу перебуває під гарантією держави.

Полтавщина – регіон переважно аграрний. Щороку він стабільно опиняється якщо не в трійці, то хоча б у п’ятірці лідерів серед усіх областей України з виробництва валової продукції в сільському господарстві. Велику роль у цьому відіграє, зокрема, активна фінансова підтримка бізнесу, яку надає підприємствам «ПриватБанк». Саме про цей напрямок – агрокредитування – ми й ведемо нині розмову з генеральним директором Полтавської філії найбільшого державного банку Олександром Цисем.

Сторінка 1 із 34

Вхід через соц.мережі