м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

В Сергіївській ОТГ запрацює ЦНАП

27657723 1583011555128199 4999680684035589721 nЗ 1 березня 2018 року на території Сергіївської ОТГ розпочне роботу комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг». Центр буде розташований на Центральній вулиці с. Сергіївка, де будуть обслуговуватись всі пільгові категорії населення. Центр надаватиме інформаційні, соціально-педагогічні, юридичні, соціально-економічні, соціально-медичні послуги. 


Основні напрямки діяльності:
1. Надання соціальних послуг вдома (обслуговування осіб, які частково втратили здатність до самообслуговування. Надаються платно та безоплатно: на безоплатній основі обслуговують одинокі громадяни похилого віку, інваліди та пенсіонери, хворі (на період встановлення їм групи.) Форма надання – денна. Термін надання: постійно, тимчасово, періодично. Надання платних послуг не повинне перевищувати 12% від щомісячного доходу громадянина.
Допомога:
- у веденні домашнього господарства;
- у придбанні товарів;
- в організації харчування;
- у прання білизни та одягу;
- дрібний ремонт одягу;
- у здійсненні гігієнічних заходів;
- у забезпеченні супроводження;
- в оплаті комунальних та інших платежів;
- в оформленні документів;
- представництво інтересів в органах державної влади;
- у проведенні сільськогосподарських робіт.
2. Пенсійного та соціального забезпечення (створюється для полегшення оформлення надання всіх видів соціальних допомог).
3. Культури та дозвілля (утворюється для збереження етнічної культури).
4. Соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю (утворюється для вирішення проблем осіб, що потрапили в складні життєві обставини і не можуть подолати їх самостійно).
5. Організації надання адресної натуральної допомоги (функціонуватиме автотранспортна послуга «Соціальне таксі», що обслуговуватиме людей з обмеженими можливостями в пересуванні. Для бажаючих скористатися цією послугою на платній основі , буде коштувати 3 грн 50 копійок за 1 кілометр; пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації, який реалізує потребу громадян в спеціальних засобах реабілітації; послуга з комплексного обслуговування створена для обслуговування пільгових категорій осіб задля вирішення проблем пов’язаних з речами щоденного вжитку).

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі

Оголошення