м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 728х90 шапка (решта сторінок) Квартири від забудовника

19437282 1543735592364897 7045867084633474170 nШАНОВНІ ГАДЯЧАНИ!
Сьогодні, орієнтовно о 17 годині просимо зібратись поблизу пам'ятника Шевченку для того, щоб живим коридором зустріти і провести в останню путь Віктора Володимировича Ілляшенка (с. Сергіївка), який загинув у 2014 році в Ілловайському котлі.

DSC 4122 копияУ день святкування 21 річниці дня конституції України представники молоді гадяччини отримали ID- картки паспорти громадянина України: Едуард Ревега, Анастасія Троценко, Ростислав Гребенник, Валерія Бутко, Валентин Звіздун, Юлія Єремченко, Катерина Шульга, Ярослав Спориш.


DSC 3428 копияСпробувати себе у живому спілкуванні з іноземцями, застосувати свої знання в іграх, конкурсах, змаганнях, театралізованих виставах, відкрити свої таланти і отримати неоціненний досвід. Це все змогли випробувати на собі діти, які відпочивали у ДОТ «Горизонт» під час першої зміни. Адже саме тоді до них у гості завітала група  інструкторів-мовників із Сполучених Штатів Америки. Ми не могли проґавити цієї події і тому напередодні від’їзду американських гостей встигли із ними зустрітись.

веприкМи – Українці, народ, який поважає Закон і любить свою Батьківщину. Конституція України – це не лише Закон законів, це – серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності й соборності України. Доля і щастя народу та кожної людини залежить від того, якою буде Конституція, бо всі інші закони, розпорядження не повинні суперечити Конституції. Основному Закону України - Конституції - повинні підкорятися всі, сумлінно виконувати все, що вимагає Закон. Бібліотекарі Веприцької сільської бібліотеки  підготували низку заходів до Дня Конституції України, який 28 червня відзначатиме громадськість.

спортивні змаганняУ Решетилівці17 червня відбулися обласні спортивні змагання ВФСТ «Колос» серед об’єднаних територіальних громад на «Кращу спортивну громаду Полтавщини 2017 року». Учасники змагалися з 5 видів спорту:

623Марта від злості не знаходила собі місця. На душі їй і так кепсько, а тут ще й сусідка Єва підливає смолу до вогню. Мовляв, нізащо не віддавай доньку за сироту, бо після смерті чоловіка заледве зводиш кінці з кінцями, а тут добавиться ще один рот. А ще – обручки, весільне вбрання, кошти за реєстрацію шлюбу – усе стане її проблемою, адже діти іще власних заощаджень не мають.

Сторінка 1 із 352

Loading...