м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

how to effectively manage 100 emails a day with GmailПоштовхом до продовження мною теми «реформи» у прокуратурі була замітка у тижневику від 7.09.2017 року. Так склалося, що я була однією з дійових осіб того «дійства», адже прийомом його назвати неможливо. Але спочатку внесу деяке уточнення, а саме: із повною гарантією і відповідальність заявляю, що прокурор області М. Кармазін 5.05.2017 року  у відділ місцевої поліції не з’являвся.

why you must think positive LargeХочу поделиться своими впечатлениями от «действа», которое наблюдала вечером 9 сентября на городской площади. Эмоции зашкаливают, поэтому смолчать не могу. Что сказать? Ничего нового, несмотря на перемены в сознании людей, не произошло. Все та же «совдепия» в чистом виде. Выступление депутата Р. Богдана было явно рассчитано на людей с двумя извилинами в мозгу.

автобусМинулий тиждень був надто багатий на звернення, що стосувались пасажирських перевезень. Кілька днів поспіль жителі міста і району один з поперед одного розповідали свої історії, скарги, зауваження чи навпаки – залишали схвальні відгуки про той чи інший маршрут.   

150Соломійка температурила. Тетяна гладила дівчинку по голівці:

– Уже нічка. Треба спати. Сон відганяє хвороби від діток. А я розповім тобі щось дуже цікаве. Колись я зустріла казку…

…Оксана і Тетяна були зведеними сестрами. Оксана – старша, Тетяна – молодша. Теплих стосунків між дівчатами не склалося. Та й різні вони були. Оксана – мовчазна, вродою не вирізнялася. Таня – гарненька, весела щебетушка.

Коли дівчата підросли, матір одягала свою Оксану краще. Хвилювалася, аби в дівках не засиділася. І тихо заздрила падчерці, за якою мало не з молодших класів хлопці очима стріляли. Коли почала дівувати Таня, мачуха Люська сказала чоловікові:

SAM 3271Коли ми чуємо слово «дороги», то в нас виникає передчуття некомфортності, а іноді й страху. Як зробити так, щоб дороги, особливо в селі, були якісними, європейськими? А село завжди потерпало від відсутності якісних доріг.

прозороПро це ми дізнаємося із сайту публічних закупівель «Прозоро». Як виявилось, протягом останнього періоду місцеві комунальні установи, відділи і приватні підприємці щедро використовували гроші. Які ж саме роботи оплачувались і що купувалось?

21618478 370225216744655 1000165775 o14 вересня в Умань з офіційним візитом, мета якого розвиток та поглиблення дружніх відносин між Ізраїлем та Україною, відвідала делегація з Ізраїлю на чолі із міністром внутрішніх справ Ізраїлю Ар᾿є Дері, Надзвичайним та Повноважним Послом Ізраїлю в Україні Еліавом Білоцерковські та представниками Верховної Ради України.

DSC 7111Обіцяна програма, анонсована задовго до свята, була більш ніж грандіозною. Тому на урочистості збиралися усі – від найменших до найстарших. Скільки коштів, а головне зусиль, було вкладено у організацію святкування Дня міста, скільки сварок відбулося у стінах міської ради під час обговорень програми і виділення коштів, а скільки пліток потім ще ходило містом – не перерахувати. Були такі, хто твердо стояв на думці, що у нинішній час недоцільно витрачати таку суму грошей на гульки, але мер таки вирішив зробити для містян такий відпочинок, якого вони ще не бачили. І, мусимо зізнатися, йому це вдалося.  Погуляли на славу, а як це було – читайте і переглядайте світлини. 

21618478 370225216744655 1000165775 o14 вересня в Умань з офіційним візитом, мета якого розвиток та поглиблення дружніх відносин між Ізраїлем та Україною, відвідала делегація з Ізраїлю на чолі із міністром внутрішніх справ Ізраїлю Ар᾿є Дері, Надзвичайним та Повноважним Послом Ізраїлю в Україні Еліавом Білоцерковські та представниками Верховної Ради України.

Горіхи є одним із найкорисніших природних продуктів. Вони забезпечують організм незамінними жирними кислотами, поживними речовинами та білком. Дізнайтеся 7 причин, щоб їсти більше горіхів.

Сторінка 1 із 369

Loading...