м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 360x90 1-1 (шапка) Друкарня 3
Банер 390*90 шапка реклама

630 360 1465831638 8493В Україні найближчими днями очікується спекотна погода, переважно без опадів, лише місцями пройдуть короткочасні дощі й грози.

Про це ukrinform.ua повідомили у понеділок в Українському гідрометцентрі.

табір англічан 1 копияGoCamp – це інноваційний формат табору для школярів, де вони зможуть навчатися та відпочивати одночасно вивчаючи англійську мову. Метою проекту є виховання нового покоління всебічно розвинутих підлітків, готових до викликів сьогодення, відкритих до пізнання нових культур та для знання іноземних мов.

k11У кабінетах вилучили купу комуністичної символіки та портрети Леніна, повідомляє pl.oblast.online

13-го серпня, активісти Нацкорпусу Полтави та Національних Дружин побували у місті Зіньків, що на Полтавщині. Тут вони дізналися, що в приміщенні районного суду та прокуратури діє приймальня комуністичної партії України. У цих кабінетах вони знайшли та вилучили багато комуністичної символіки, книг, програм партії та портретів Леніна.

early booking 2013 90199500 32721300Адміністрація КНП «Гадяцький ЦПМСД» повідомляє, що:
1. лікар – педіатр дільничний АЗПСМ м. Гадяч № 2 Титаренко О.В. з 13.08.2018 по 17.08.2018 перебуватиме у щорічній відпустці. На час відсутності лікаря, пацієнтів, що підписали декларацію з Титаренко О.В. будуть приймати лікарі - педіатри дільничні АЗПСМ м. Гадяч № 2 Гладиш Л.М. та Микитенко С.І. (згідно графіку прийому);

кузняУ червні до редакції зверталась Ніна Штанько, яка мешкає на пл. Піонерській у Гадячі. Вона скаржилась на сусіда Сергія Рябічіна, який, на земельній ділянці, яка є власністю його дружини Людмили, займається надто шумною підприємницькою діяльністю (має кузню).  Паралельно Ніна Петрівна зверталася зі скаргою до міської ради, була створена комісія для розгляду та вивчення спірної ситуації.

Комісія приїздила до них, проводила відповідні дослідження  і 12 липня надіслала лист-відповідь на скаргу Ніни Петрівни, який ми обіцяли опублікувати на сторінках тижневика.  Далі текст без змін:  

бабякУ січні на сторінках тижневика ми розповідали про те, що працівники РЛП «Гадяцький» під час рейду вловили браконьєрів. Нагадаємо, 2 січня у Веприку працівники ландшафтного парку виявили людей, які виловлювали рибу браконьєрськими сітками. Зі слів директора РЛП «Гадяцький», браконьєри вели себе агресивно, і вони були змушені викликати правоохоронців.  Факт виклику поліції підтверджували і правоохоронці: зі слів начальника Гадяцького ВП, по справі були складені відповідні адміністративні матеріали, які направили до суду. 

Через кілька місяців відбулося судове засідання, у ході якого виявилось, що усе відбувалася трохи по-іншому. У судовому засіданні було доведено, що Віктор Баб᾿як із батьком (саме їх затримали працівники РЛП) протизаконних дій не вчиняли, матеріали справи не містять належних та допустимих доказів на підтвердження вчинення ними правопорушення.  У постанові суду було чітко сказано: «Вилучений надувний човен – повернути Баб'яку Віктору Олександровичу». Але все виявилось не так просто. Про те, як Віктор забирав човна – читайте далі.

Сторінка 1 із 602

Вхід через соц.мережі