м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 360x90 1-1-1 (шапка) Майно
Банер 360x90 1-1 (шапка) Друкарня 3
Банер 390*90 шапка реклама

123eЙого підозрюють у вчиненні тяжкого тілесного ушкодження, яке є небезпечним для життя.

Полтавський відділ поліції розшукує Колісниченка Владислава Ігоровича, 31.03.1997 р. н.  Його обґрунтовано підозрюють у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України (тяжке тілесне ушкодження, яке є небезпечним для життя в момент заподіяння, вчинене групою осіб).

Його прикмети: на вигляд  близько 20-25 років, міцної тілобудови, зріст близько 170 см, волосся темне коротке, ніс прямий. 

сесіяМіністерство культури погодило встановлення пам’ятного знаку чи меморіального комплексу «Захисникам України» у гадяцькому парку «Перемога». Окрім цього на сесії міської ради прийняли програму "Відродження історико-культурної спадщини нашої громади"

снежный лес12 грудня - що клали під подушку дівчата і кого загальмує Меркурій

Сьогодні мученика Парамона, якого в народі називали Передандрієм, адже завтра – святого Андрія. Канун Андрія, так само як і Катерини був позначений дівочими гаданнями. Гадали ж, звісно, на шлюб і майбутнього чоловіка. Найпоширенішими гаданнями були виливання воску у воду, рахування полін у дров’яному стосі чи штахетин у паркані, гукання в криницю чи на вулиці, дослухання до різноманітних звуків, зокрема й до того, звідки пес загавкає чи півень прокукурікає.

79590 u lozovij podorozhchalo opalennja dlja vsПовідомлення про наміри щодо коригування тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води шляхом коригування окремих складових тарифу розмістили на офіційному сайті Гадяцької міської ради

cms image 000002919 36f3bВ Україні наклали постійну заборону на застосування і реалізацію лікарських засобів "Валсартан", "Ванатекс", "Ванатекс Комбі", "Тіара Тріо", для лікування артеріальної гіпертензії та серцевої недостатності.

школа 46 грудня відділом освіти, молоді та спорту міської ради і ММК на базі школи № 4 пройшли змагання дівчат з баскетболу в залік міської Спартакіади школярів 2018/2019 навчального року.
Результати змагань:
І місце – школа № 4;

Сторінка 1 із 670

Вхід через соц.мережі