м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

Один із кращих рятувальників області

губський13 липня у приміщенні Гадяцької районної державної адміністрації відбулося засідання колегії Головного управління ДСНС України у Полтавській області за підсумками діяльності Головного управління та підпорядкованих підрозділів у першому півріччі поточного року. Рішення про проведення колегії у Гадячі прийнято не випадково, адже саме Гадяцький край є лідером по створенню нових підрозділів пожежної охорони в Полтавській області.

На території Полтавщини створено 42 підрозділи  місцевої пожежної охорони, із них 20 діють на підставі договорів міжмуніципального співробітництва. Їх діяльність та матеріально-технічне забезпечення побудовані на якісно новій основі, із залученням сучасних технологій та систем.  У Гадяцькому районі відкрито чотири підрозділи місцевої пожежної охорони – у Рашівці,  Мартинівці,  Красній Луці та Петрівці-Роменській.  За словами Василя Губського, начальника Гадяцького РС ГУ ДСНС, судячи із практичного аналізу, завдяки роботі підрозділів місцевої пожежної охорони рятувальники швидше дістаються до місця виникнення пожежі. Тобто громадяни навіть у найменших та найвіддаленіших населених пунктах можуть розраховувати на оперативну допомогу. Також, якщо виникає потреба, рятувальники залучають працівників МПО для подолання наслідків вогняної стихії. Так, із усієї кількості пожеж, які сталися з початку року в Гадяцькому районі, працівники підрозділів місцевої пожежної охорони залучалися майже у кожну другу.

До речі, під час засідання очільник обласної Служби порятунку «101» Володимир Салогуб вручив кращим рятувальникам спеціальні звання служби цивільного захисту, грамоти, почесні грамоти та подяки ДСНС України. Приємно, що серед тих, хто отримав відзнаку, є і наш земляк – начальник районного сектору Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Полтавській області Василь Губський.

Оксана Кириченко за матеріалами ГУ ДСНС України у Полтавській області

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі