м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 360x90 1-1 (шапка) Друкарня 3
Банер 390*90 шапка реклама

Що приховує архітектор?

архітекторУ лютому Гадяч залишився без головного архітектора – із посади звільнилась Поліна Вєтрова. Певний час місце залишалось вільним, а кілька тижнів тому, на останньому засіданні сесії міської ради, стало відомо, що кандидат знайшовся. Головним архітектором без зайвого галасу, почестей і повідомлень призначено Тамілу Сітницьку.

Щоб розповісти гадячанам про нову посадову особу у міській раді, ми зв’язалися з нею у телефонному режим і спробували домовитись про інтерв’ю. Чесно кажучи, провокативних питань задавати не збирались – розуміємо, що вона нещодавно приступила до виконання посадових обов’язків і, можливо, ще не повністю увійшла в курс справи. У той же час хотіли дізнатися про плани щодо благоустрою нашого міста. Як не як, а посада зобов’язує. 

Проте Таміла Сітницька виявилась особистістю таємничою – від інтерв’ю відмовилась і причину не повідомила. До речі, згідно умов конкурсу, по якому Тамілу Сітницьку приймали на роботу, вона б повинна мати «стаж роботи за фахом на керівних посадах на службі в органах місцевого самоврядування та/або державній службі не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах не менше 5 років». Цікаво, чи має вона такий серйозний досвід?

На офіційному сайті міської ради є декларація про доходи Таміли Сітницької, в якій містяться дані про неї. Отже, проживає новий головний архітектор у Гадячі. Згідно поданої декларації має рідного брата. Протягом 2017 звітного року отримала 32900 грн. зарплати. У відомостях про нерухоме майно вказаний житловий будинок у Гадячі, загальною площею 38,7 м2, на праві користування. Інша інформація відсутня.

Оксана Кириченко

Фото із архіву тижневика.

Коментарі   

+3 #1 Сєргєй 10.06.2018, 09:31
Якась перелякана))))
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі

Оголошення